Jesteś tutaj
Home > Co? Gdzie? Kiedy? > Koncert Darii Zawiałow w Rzeszowie – 19 czerwca 2021 r. godzina 19:00 klub LUKR

Koncert Darii Zawiałow w Rzeszowie – 19 czerwca 2021 r. godzina 19:00 klub LUKR

Daria Zawiałow w Rzeszowie portal PołudnDaria Zawiałow w Rzeszowie portal Południowa Polska Klub LUKR iowa Polska

Po roku oczekiwania i cierpliwości, a także dbałości o wzajemne bezpieczeństwo ogłaszamy najnowszą datę koncertu Darii Zawiałow w Rzeszowie – 19 czerwca 2021 r. godzina 19:00.
Miejsce: Rzeszów al. Kopisto 1, klub LUKR lub SKWER Millenium Hall*
*jeśli obostrzenia nie pozwolą na organizację koncertu w klubie odbędzie się on na Skwerze Millenium Hall

Wszystkie bilety nabyte wcześniej zachowują ważność, dodatkowa pula będzie dostępna w sprzedaży od poniedziałku 11.05 na www.lukr.club
Wszystkie zmiany pozwolą na organizację koncertu z zachowaniem zasad obowiązującego reżimu sanitarnego. A w wyniku tego możemy zaproponować specjalną dodatkową pulę biletów dla tych, którzy jeszcze ich nie posiadają. Zaletą nowego terminu może być również to, że być może po koncercie dla zainteresowanych udostępnimy możliwość obejrzenia na dużym ekranie transmisji meczu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Polska-Hiszpania.

DARIA ZAWIAŁOW – KAYAX

to niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej.
Jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma.
Poza sceną jest skromną, normalną dziewczyną, lecz nadal świadomą i bezkompromisową artystką.
Daria wraz z Igo i Królem tworzyła skład Męskie Granie Orkiestra’20.
W 2017 roku zadebiutowała albumem „A kysz!“. Znakomitym recenzjom nie było końca, a Daria została okrzyknięta objawieniem roku, została nagrodzona dwoma Fryderykami w kategoriach
Album Roku Alternatywa oraz Fonograficzny Debiut Roku. Płyta uzyskała status Platynowej Płyty. Dokładnie dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi album artystki zatytułowany „Helsinki“. Płyta również zyskała status Platynowej Płyty już kilka miesięcy po premierze, a branża uznała ja za najlepszy album 2019 roku honorując Fryderykiem w kategorii „Album roku Pop Alternatywny”. „Hej, Hej!“ przez cztery tygodnie z rzędu był najczęściej granym utworem w największych polskich stacjach radiowych. Teledysk do tej piosenki został obejrzany już ponad 17 mln razy, a sam utwór zdobył szczyty wszystkich najważniejszych list przebojów w kraju. Duży wkład w twórczość wokalistki ma jej przyjaciel i producent Michał Kush, z którym Daria stale tworzy. Czas pandemii wykorzystali na pracę, jej pierwsze efekty mogliśmy usłyszeć z początkiem 2021 roku. Singlami „Kaonashi” i „Za krótki sen” z Dawidem Podsiadło Daria zapowiada swój 3 album studyjny „Wojny i noce”!
Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej żywioł to koncertowanie. Wraz z fantastycznym zespołem za plecami, podczas każdego koncertu zabiera publiczność do innego świata.
Ich rockowa, dzika energia nie pozwala stać w miejscu. Występy Darii to zawsze zaskakujące widowisko, którego nie sposób przegapić. Na swoim koncie ma już setki koncertów. Zagrała na największych polskich festiwalach muzycznych takich jak Pol’and‘Rock Festival, Orange Warsaw Festival Karków Live Festival, Męskie Granie czy Olsztyn Green Festival. W 2019 roku zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy osób pod główną sceną na Open’er Festival. Nie można oczywiście zapomnieć o koncertach klubowych, które stanowią dla Darii jeden z najważniejszych elementów jej wielkiej muzycznej pasji.
Trasa „Helsinki Tour‘‘ czyli trasa po największych klubach w Polsce, jeszcze przed startem była prawie wyprzedana.
FB:
http://facebook.com/dariazawialow/
kontakt: Rafał Podlewski: rafal@kayax.pl; +48 606 431 255

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Top