Jesteś tutaj
Home > Biznes & Technologie > Jedyny taki tydzień w roku – przez 7 dni eksperci biznesowi szkolą online za darmo!

Jedyny taki tydzień w roku – przez 7 dni eksperci biznesowi szkolą online za darmo!

Prawnicy, marketerzy, specjaliści od pozyskiwania funduszy unijnych oraz badań i rozwoju – z ich wiedzy o przedsiębiorczości można skorzystać w dniach 16 – 22 listopada w ramach 13.edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Podkarpaciu.

Na Podkarpaciu koordynatorem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest firma HugeTech. Zdaniem Koordynatorki, siłę tej akcji pokazują liczby:

„W ubiegłym roku w całej Polsce odbyło się ponad 1500 wydarzeń, w których wzięło udział blisko 121 tys. osób. Wśród tych osób największe było grono uczestników poprzednich edycji. Przyszli – bo wiedzieli, że otrzymają praktyczne know-how, np. jak prowadzić biznes bezpiecznie od strony prawnej albo jak pozyskać fundusze na rozwój technologicznego pomysłu.”

Zdaniem organizatorów, na tej wiedzy może skorzystać każdy.

„To okazja zarówno dla studenta, który ma pomysł na aplikację mobilną, jak i dla osoby starszej, która zna swoją branżę, ale myśli o przebranżowieniu ze względu na efekty gospodarcze Covid-19” – zauważa Zuzanna Pelc, Project Manager Samsung Inkubatora w Rzeszowie, który też został Partnerem akcji.

Wszystkie wydarzenia odbywają się online w formie webinariów. Ich szczegółowa lista i tematyka jest dostępna pod adresem: https://tiny.pl/7kvn9

Udział we wszystkich wydarzeniach jest BEZPŁATNY.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/816780565757282/

#ŚTP2020 #NowaNormalność #GEW #GEWPoland #HugeTeam

***

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany jest od 2008 roku, obecnie w 170 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania startupów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych. W tym roku hasłem przewodnim ŚTP jest NOWA NORMALNOŚĆ. Szczegóły: https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Top