Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Druga edycja Forum Liderów Rozwoju

2020 17 kwietnia @ 08:00 17:00

Forum Liderów Rozwoju

Druga edycja Forum Liderów Rozwoju (FLR) już 17 kwietnia 2020 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce koło Rzeszowa. Forum Liderów Rozwoju to konferencja dla liderów, menadżerów, HR-owców oraz osób zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym.
Zeszłoroczna, pierwsza edycja FLR cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wśród prelegentów znaleźli się wyjątkowi trenerzy: dr. Mateusz Grzesiak, Sebastian Kotow, Krzysztof Sadecki i Tomasz Gulak.
Tegoroczny program zapowiada się niezwykle ciekawie

Dlaczego warto być częścią Forum Liderów Rozwoju?
✓ To dynamiczne i żywe wydarzenie przepełnione ekspercką wiedzą, popartą zawodowym doświadczeniem
✓ Zaproszeni prelegenci to znani mówcy i edukatorzy, inspirujący światowych liderów w zakresie biznesu, edukacji i polityki
✓ Forum Liderów Rozwoju to spotkanie bogate w interesujące przemówienia, pełne inspiracji i wiedzy
✓ FLR to doskonała okazja do profesjonalnego networkingu, wymiany kontaktów
i doświadczeń biznesowych

PRELEGENCI

ŁUKASZ JAKÓBIAK

MISTRZ MOTYWACJI
Rocznie daje blisko 100 wykładów motywacyjnych! Otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012. W 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief. Wystąpił m.in. na Festiwalu Inspiracji, na Uniwersytetach: Greenwich i Oxford i na prestiżowej konferencji TEDx. Był prelegentem jednego z największych eventów motywacyjnych w Europie – Życie bez Ograniczeń – z Nickiem Vujicicem i Lesem Brownem.

RAHIM BLAK

GURU SOCIAL MEDIA
Co-founder click community – agencji social media zatrudniającej ponad 80 social media specjalistów oraz CMO i współzałożyciel systemu edrone – pierwszego eCRM dla e-commerce. Koncentruje się na marketingu społecznościowym z naciskiem na social employer branding i social CRM. Wyemitował personalny token RahimCoin. Do tej pory kojarzony z branżą social media, zmienia pojęcie inwestycji na polskim rynku kryptowalut.

KATARZYNA LORENC

Katarzyna Lorenc -Prezes 4 Business & People oraz Lu-Bi. Ekspertka prestiżowego klubu przedsiębiorców BCC ds. rynku pracy oraz zarządzania i efektywności pracy. Wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy, członkini zespołu ds. prawa pracy Rady Dialogu Społecznego oraz Przewodnicząca Grupy HR Loży Warszawskiej BCC. Jest inicjatorką Konkursu „Pracownik Roku” – III edycja: Docenić Moc Doświadczeń

G2A Arena

+48 17 772 44 10

https://g2aarena.pl/

G2A Arena

JASIONKA 953
Jasionka, podkarpackie 36-002 Polska
+ Google Map
+48 17 772 44 10
https://g2aarena.pl/wydarzenie/home-garden/

Dodaj komentarz

Top