Jesteś tutaj
Home > Co? Gdzie? Kiedy? > Wystawa malarstwa Joanny Kniaź-Hawrot w Zwierzyńcu

Wystawa malarstwa Joanny Kniaź-Hawrot w Zwierzyńcu

Joanna Kniaź-Hawrot Zwierzyniec

Pochodzi z Zamościa, ale mieszka i tworzy w Lizbonie, a od najbiższego weekendu jej obrazy będzie można oglądać w Zwierzyńcu. Miejscowe centrum kultury zaprasza w piątek 14 sierpnia o 17.00 na otwarcie wystawy malarstwa Joanny Kniaź-Hawrot.

Od ukończenia studiów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie autorka mieszkała poza granicami Polski. Pracowała w Ambasadzie RP, potem w Komisji Europejskiej, a w 2017 roku przeniosła się do Lizbony. Umiejętności artystyczne Joanna Kniaź-Hawrot zdobywała w Polsce, Belgii i Portugalii, gdzie ukończyła kursy malarstwa i rysunku. Pobierała również lekcje u artystów z Brukseli i Lizbony, którzy pomogli stworzyć jej własny, indywidualny styl, wyróżniający stworzone przez nią prace.

Wystawa malarstwa Joanny Kniaź-Hawrot w Zwierzyńcu portal Południowa Polska

Joanna Kniaź-Hawrot debiutowała w 2018 roku w rodzinnym Zamościu, indywidualną ekspozycją zatytułowaną „Meandry podświadomości”. Podczas piątkowego wernisażu w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Zwierzyńcu, autorka zaprosi do oglądania ekspozycji zatytułowanej „Gdzieś nas”. Składają się na nią prace, które powstały w ostatnich dwóch latach, różnymi technikami i w różnych formatach, tworząc swoistą emocjonalną mapę życia artystki. Prace Joanny Kniaź-Hawrot będzie można podziwiać w sali wystawowej przez kilka tygodni.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Top