Jesteś tutaj
Home > Ludzie > WOPR Zamość i „Zamojskie Anioły”

WOPR Zamość i „Zamojskie Anioły”

WOPR Zamość Zamojskie Anioły portal Południowa Polska

1000 PRZYŁBIC DLA ZAMOJSKICH MEDYKÓW”, to hasło przyświecające akcji koordynowanej przez zamojski WOPR w ramach projektu ZAMOJSKIE ANIOŁY.

Wyprodukowane przyłbice są następnie BEZPŁATNIE rozprowadzane wśród medyków: ratowników medycznych, pielęgniarek i lekarzy i innych służb, jako niezbędna ochrona w ich codziennej pracy, w czasie epidemii.

Przyłbice to pełna ochrona twarzy, dają swobodę działania w codziennych sytuacjach, z jakimi mają do czynienia medycy w swojej pracy, nie tylko z pacjentami zakażonymi koronawirusem, są wielokrotnego użytku, mogą być bowiem dezynfekowane. Projekt przyłbic został skonsultowany z ratownikami medycznymi, spełniają więc wszystkie wymagania zabezpieczenia twarzy, są stabilne, lekkie i trwałe.

ZAMOJSKIE ANIOŁY WOPR to mieszkańcy Zamojszczyzny, którzy spontanicznie i w ramach swojego prywatnego czasu wykonują pracę na rzecz nas wszystkich. Sami sfinansowali zakup materiałów na pierwszą partię produkcji, z których przyłbice są wykonywane. Produkcję przyłbic wesprzeć może każdy, dlatego apelujemy o wsparcie tego szczytnego celu! Akcję można wesprzeć na portalu zrzutka.pl, gdzie trwa zbiórka wpłat na materiały niezbędne do wykonania przyłbic. Zrzutka dotyczy tylko zakupu materiałów, natomiast samo wykonanie i dostawa dla potrzebujących, to już czysty wolontariat członków WOPR Zamość. Aktualnie finansowane są ze środków statutowych WOPR Zamość

Wszelkie informacje na Facebook ZAMOJSKIE ANIOŁY WOPR,
infolinia 506 613 153 lub e-mail: woprzamosc@wp.pl

Życzmy ZAMOJSKIM ANIOŁOM wytrwałości, bo ich zaangażowanie nie pozostaje bez echa również ze strony hejterów.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Top