Jesteś tutaj
Home > Ludzie > Rzeszowska grupa biegowa z Ultaramaratonu Podkarpackiego na Transgrancanaria 2020

Rzeszowska grupa biegowa z Ultaramaratonu Podkarpackiego na Transgrancanaria 2020

Transgrancanaria portal Południowa Polska

Najlepszych Towarzyszy i Towarzyszki na zawody Transgrancanaria. Wszyscy wykonali 100% normy na dystansie 128km Grzegorz i Katarzyna, 64km Lucynka, Danusia (miejsce 3 w kat. wiekowej) ta dziewczyna to petarda!!! Piotr i Andrzej i 42km Marek. Wszyscy przekroczyli linie mety! Gratulacje jak relacjonuje uczestniczka Katarzyna Żebrakowska Warsztat Ruchu jest z Was dumny. Transgrancanaria to pionierskie wydarzenie o tych cechach, które obchodzone jest na wyspach. Arista, organizator imprezy, umieścił Trans jako „wzorzec Ultratrail na krajowej scenie i test królowej europejskiej zimy oraz obecność na światowym torze Ultra Trail World Tour”

Jest to nazwa testu przeprowadzonego na wyspie Gran Canaria od października 2003 r. W Transgrancanaria uczestnicy muszą przemierzać wyspę pieszo, z pomocą organizacji, która ma kilka punktów gastronomicznych z Żywność i napoje odpowiednie do tego rodzaju testów, oprócz doskonałego zespołu bezpieczeństwa, który będzie monitorował każdy metr wyścigu.
Transgrancanaria, to pionierskie wydarzenie o tych cechach, które obchodzone jest na wyspach. Arista, organizator imprezy, umieścił Trans jako „wzorzec Ultratrail na krajowej scenie i test królowej europejskiej zimy oraz obecność na światowym torze Ultra Trail World Tour”

Transgrancanaria HG 2020 ❤️ ¡G R A C I A S!📹 Mouss Films ▶️ https://www.youtube.com/watch?v=jU5Q0hduEXk

Opublikowany przez Transgrancanaria Niedziela, 8 marca 2020

Link do wyników: https://livetrail.net/histo/transgrancanaria_2020/

Galeria zdjęć: https://www.facebook.com/pg/transgrancanaria/photos/?ref=page_internal

Foto tytułowe: Warsztat Ruchu Katarzyna Żebrakowska

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Top