Jesteś tutaj
Home > Agnieszka Sajdutka > 10. PUCHAR ŚWIATA KARATE TRADYCYJNEGO w ZAMOŚCIU

10. PUCHAR ŚWIATA KARATE TRADYCYJNEGO w ZAMOŚCIU

Serdecznie zapraszamy na 10-ty Puchar Świata w Karate Tradycyjnym, który odbędzie się 6 lipca br. w Zamościu.

Do rywalizacji przystąpi 8 kobiet i 8 mężczyzn, czołowych przedstawicieli tej dyscypliny z całego świata.

Zawody odbędą się na Rynku Wielkim, początek turnieju o godzinie 15-tej. Po raz pierwszy tego rodzaju zawody odbędą się pod gołym niebem.

Polskę reprezentować się będzie rzeszowianka, Agnieszka Sajdutka, wielokrotna mistrzyni świata, Europy i Polski. Sajdutka jest naszą najlepszą obecnie karateczką, od lat jest również instruktorką w Akademii Karate Tradycyjnego w Rzeszowie, gdzie, pod jej okiem, młodzi zawodnicy zdobywają medale.

Kobiety

  1. Hana Venturova – Republika Czeska / World Budo Karate Association
  2. Dominika Versocka – Litwa / World Budo Karate Association
  3. Machtylska Anna – Anglia / Światowa Federacja Karate Tradycyjnego
  4. Sajdutka Agnieszka – Polska / Światowa Federacja Karate Tradycyjnego
  5. Sandi Ortiz Marisol – Meksyk / Światowa Federacja Karate Tradycyjnego
  6. Stanević Jelena – Serbia / Światowa Federacja Fudokan
  7. Stoica Roksana – Rumunia / Europejska Federacja Karate Tradycyjnego
  8. Yantsevych Jewheniia – Ukraina / Światowa Federacja Karate Tradycyjnego

Mężczyźni

  1. Buzinskiy Yevhen – Ukraina / Światowa Federacja Karate Tradycyjnego
  2. Balciunas Darius – Litwa / World Budo Karate Association
  3. Káčer Martin – Republika Czeska / World Budo Karate Association
  4. Ciubotariu Aurel – Rumunia / Europejska Federacja Karate Tradycyjnego
  5. Debowski Filip – Anglia / Światowa Federacja Karate Tradycyjnego
  6. Oliver Dobre – Rumunia / Światowa Federacja Fudokan
  7. Rojowski Dawid – Polska / Światowa Federacja Karate Tradycyjnego
  8. Davide Temporin – Włochy / Światowa Federacja Fudokan

Sędziowie

  1. Radek Kleibl – Republika Czeska / World Budo Karate Association
  2. Giedrius Dranevicius – Litwa / World Budo Karate Association
  3. Atti Monia – Włochy / Światowa Federacja Fudokan
  4. Gajić Igor – Serbia / World Fudokan Federation
  5. Obregon Enrique – Meksyk / Światowa Federacja Karate Tradycyjnego
  6. Olech Andrzej – Polska / Światowa Federacja Karate Tradycyjnego
  7. Savchenko Volodymyr – Ukraina / Światowa Federacja Karate Tradycyjnego
  8. Sowa Janusz – Polska / Światowa Federacja Karate Tradycyjnego
  9. Adyjew Wiktor – Ukraina / Światowa Federacja Karate Tradycyjnego
  10. Dobre Ilie – Rumunia / Światowa Federacja Fudokan

Ranga zawodów, piękna sceneria zamojskiego rynku i najlepsi zawodnicy tej dyscypliny gwarantują wiele emocji i wspaniałe widowisko.

Roman Pakuła
Foto: Agnieszka Sajdutka

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: