Jesteś tutaj
Home > Biznes & Technologie > BETAX – JUBILEUSZOWA EDYCJA KULTOWEJ KONFERENCJI INTERNETOWEJ W WSIIZ

BETAX – JUBILEUSZOWA EDYCJA KULTOWEJ KONFERENCJI INTERNETOWEJ W WSIIZ

InternetBeta2017 Autor Piotr Kordyś portal Południowa Polska

W dniach 19 – 21 września 2018 r. w Kielnarowej koło Rzeszowa odbędzie się 10. edycja konferencji znanej każdemu w polskiej branży internetowej – Internet Beta. W tym roku na betowej scenie wystąpi ok. 80 prelegentów, rozpoznawalnych w środowisku, a organizatorzy spodziewają się co najmniej 500 uczestników.

Ludzie, dla których bez Bety nie ma kalendarza

Internet Beta od lat łączy środowiska związane z Internetem i nowymi technologiami. Każdego roku imprezę odwiedza kilkaset osób pracujących w firmach związanych z marketingiem internetowym, e-commerce, mediami online, twórcy startupów, przedstawiciele NGO i samorządów, uczelni, a także znani blogerzy i youtuberzy.

Na liście prelegentów tegorocznej edycji znaleźli się m.in. dr Alek Tarkowski, prezes Centrum Cyfrowego, Magda Urbaniak z Brand24, Jakub Kwaczynski i Marta Ulman z Golden Submarine czy Karol „Kola” Bielecki – piłkarz ręczny polskiej reprezentacji, który opowie o motywacji i przezwyciężaniu barier. Pełna i aktualna lista prelegentów znajduje się na stronie konferencji – https://www.internetbeta.pl/prelegenci.

Oprócz prelegentów, Betę – jak powszechnie nazywa się ten niezwykły event – odwiedzi w ciągu 3 dni kilkuset zwykłych uczestników, złaknionych wiedzy o nowinach ze świata biznesu i nowych technologii. Na stronie konferencji już niebawem dostępny będzie szczegółowy program, choć ten często znany jest dopiero tuż przed imprezą. Ogromne zainteresowanie (ponad 250 zgłoszonych w tym roku tematów) powoduje, że naprawdę trudno wybrać odsiać najciekawsze propozycje wystąpień.

Internet Beta – monitor trendów w biznesie

Choć w żadnym roku Beta nie miała hasła przewodniego, w tym roku organizatorom zależy szczególnie na promowaniu biznesu z Podkarpacia oraz uświadomieniu przedsiębiorcom z regionu, jak ważna jest aktywność i rozpoznawalność wśród odpowiednich ludzi. Tą można osiągnąć tylko poprzez bezpośrednie kontakty. – To tutaj na InternetBeta od 10 lat mówi się o najbardziej aktualnych trendach, ważnych dla wszystkich gałęzi gospodarki – choć osadzonych w sieci – podkreśla Łukasz Bis, odpowiedzialny za większość formalności i logistyki Bety. – Współpracujemy z podkarpackim Urzędem Marszałkowskim w promowaniu Podkarpacia jako miejsca przyjaznego biznesowi, bo wierzymy, że jest w regionie jeszcze wiele nisz do zagospodarowania – przekonuje.

Iwona Leonowicz-Bukała
Foto: Piotr Kordyś

ReklamaReklamaPodobne artykuły

Top
%d bloggers like this: