Jesteś tutaj
Home > Co? Gdzie? Kiedy? > OTWARCIE JEDYNEGO W POLSCE SAMODZIELNEGO LOKALU LEGO EDUCATION INNOVATION STUDIO W RZESZOWIE

OTWARCIE JEDYNEGO W POLSCE SAMODZIELNEGO LOKALU LEGO EDUCATION INNOVATION STUDIO W RZESZOWIE

LEGO Education Innovation Studio portal Południowa Polska

Firma Naukowy Zawrót Głowy powstała w 2011roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na klockach LEGO® i LEGO®Education jako pierwsza w Polsce i na razie jedyna otrzymała licencję na samodzielny lokal LEGO®Education Innovation Studio.

Zajęcia z klockami LEGO® rozwijają wyobraźnię, sprawność manualną, koordynację wzrokową, ruchową i kreatywność. Każdy i mały i duży znajdzie tutaj coś dla siebie – robotyka, kreatywne budowanie, język angielski, matematyka, fizyka itp.
Różnorodność działań podczas zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO®Education sprawia, że nauka dla dzieci staje się bardziej przystępna.
Zajęcia te wspierają również nauczycieli w kreowaniu bardziej angażującego środowiska sprzyjającego procesowi edukacyjnemu.
Pierwszy lokal Naukowego Zawrotu Głowy mieści się w Stalowej Woli natomiast otwarcie
drugiego – w Rzeszowie planowane jest od 30 września. Campus – LEGO Education Innovation Studio będzie się mieścił przy ul. Kozienia 3 (obok Kręgielni Galaktyka).Zapraszamy zarówno na zajęcia indywidualne, salę zabaw jak i zajęcia dla klas szkolnych,
imprezy integracyjne, firmowe, urodziny i imprezy rodzinne!!!

ReklamaReklamaPodobne artykuły

Top
%d bloggers like this: