Jesteś tutaj
Home > Zdrowie & Smaki > JAK WYKORZYSTAĆ JESIEŃ W 100%?

JAK WYKORZYSTAĆ JESIEŃ W 100%?

Pumpkin Spice latte w Subway portal Południowa Polska

Po letnich zabawach i odpoczynku nadeszła jesień – czas melancholii i przygotowań do zimy. Mimo swojego piękna, wielu kojarzy się negatywnie – powrót po wakacjach do szarej rzeczywistości, obniżenie temperatury. Ale czy nie jest cudowne zakładanie grubego, wełnianego swetra i rozgrzewanie się gorącą kawą przy książce? Polecamy, jak najlepiej wykorzystać jesienną porę!

Korzystaj z pogody!

Spędź jesień na dworze! W zimne dni ubierz się ciepło i wyjdź na spacer – nawet na 20 minut. Delektuj się wyjątkowym klimatem, widokiem kolorowych liści i świeżym, chłodnym powietrzem. W ten sposób nabierzesz energii na realizowanie codziennych obowiązków, nie mówiąc nawet o zdrowotnym działaniu codziennych spacerów.

Jeśli masz za dużo obowiązków na głowie, w miarę możliwości przenieś biuro na zewnątrz – praca nabierze nowego znaczenia. Będziesz z większą chęcią podchodzić do spraw służbowych. Pamiętaj zabrać ze sobą kawę na pobudzenie i włączyć klimatyczną muzykę!

W celu wspólnego spędzenia czasu z rodziną zorganizuj piknik – czemu jesień ma w tym przeszkodzić? Przygotuj klimatyczne, jesienne dania (polecamy wykorzystać produkty sezonowe – dynię, grzyby, jabłka). Na wybrane miejsce zabierz rodzinę rowerami. Zaopatrz się w ciepłe koce, szaliki i kalosze – i korzystaj z jesieni na 100%!

Zorganizuj jesienne porządki

Jesień jest idealnym czasem na realizowanie jesiennych porządków. Włącz ulubioną muzykę, ubierz się w luźne dresy i zorganizuj czas! Niech proces sprzątania będzie sentymentalnym spojrzeniem wstecz, nie tylko pracą – zorganizuj miejsce na letnie ubrania, schowaj wszystkie niepotrzebne na ten sezon przedmioty. Uporządkuj szuflady i zaplanuj miejsce na wakacyjne pamiątki. Gdy już posprzątasz, miłą czynnością będzie zbudowanie jesiennego nastroju. Dodaj do swojego pokoju światełka, klimatyczne dekoracje. Niech twoje miejsce nabierze unikatowego charakteru.

A przede wszystkim… pij kawę

Chociaż można zachwalać jesień godzinami, trzeba jej wypomnieć jedno – wywołuje wrażenie ospałości i zamroczenia. Aby przywrócić sobie równowagę, sięgnij po kawę. Jej zapach błyskawicznie zmotywuje do pracy i pobudzi do działania. W jesiennym sezonie warto spróbować kultowego jej smaku, najbardziej wyczekiwanego w tym sezonie. Kultowa Pumpkin Spice Latte, jest już dostępna w restauracjach Subway®. Uwielbiana przez wielu, o wyjątkowym, dyniowym smaku i korzennym aromacie automatycznie pozwoli nam poczuć jesień. Pumpkin Spice Latte jest wspaniałym towarzyszem w klimatyczny wieczór – przy książce, filmie, nowym sezonie serialu – na kanapie pod ciepłym kocem. Daj się ponieść jesieni i delektuj się jej aurą!

Dodatkowe informacje:

SUBWAY®

Historia marki SUBWAY® rozpoczyna się w 1965 roku w Bridgeport w stanie Connecticut (USA). Wtedy właśnie przedsiębiorczy siedemnastolatek Fred DeLuca otwiera „Pete’s Super Submarines”, bar z sandwiczami przypominającymi łodzie podwodne, żeby zdobyć pieniądze na studia. Pomaga mu w tym przyjaciel Peter Buck. Restauracja szybko zdobywa popularność, otwierają się kolejne lokale a nazwa zostaje skrócona do SUBWAY®. Kolejne lata są pasmem sukcesów, powstaje system franczyzowy, dzięki któremu sieć rozwija się błyskawicznie.

Restauracje SUBWAY® słyną z amerykańskich sandwiczy przyrządzanych na oczach klienta i zgodnie z jego życzeniem. Sandwicze komponowane są ze świeżych warzyw, mięs i wędlin, na świeżo wypiekanym pieczywie. Ten wyjątkowy koncept przez lata zyskał miłośników na całym globie. Dziś sieć SUBWAY® liczy ponad 44 000 restauracji w 108 krajach i jest największą siecią restauracji na świecie. Pierwsza restauracja SUBWAY® w Polsce powstała w 2000 r. w Warszawie, w okolicy Giełdy Papierów Wartościowych. Obecnie sieć liczy ponad 100 punktów w całym kraju. 

Więcej informacji udzielają:

Małgorzata Więcław Kateřina Turková
PR Executive Marketing Manager Central & Eastern Europe
Q&A Communications SUBWAY Central & Eastern Europe
office: + 48 61 852 22 83 office: (+420) 233 310 135, ext. 308
mobile: + 48 881 931 309  
e-mail: malgorzata.wieclaw@qacommunications.com e-mail: turkova_k@subway.com
www.qacommunications.com www.subway.com
   

 

ReklamaReklamaPodobne artykuły

Top
%d bloggers like this: