Jesteś tutaj
Home > Oko na miasto > SPOTKANIA GRUPY WSPARCIA „MAMA SPOT” RUSZYŁY PEŁNĄ PARĄ !

SPOTKANIA GRUPY WSPARCIA „MAMA SPOT” RUSZYŁY PEŁNĄ PARĄ !

grupa wsparcia profamilia smukłe widelce południowa polska

Z inicjatywy Szpitala Specjalistycznego Pro Familia w Rzeszowie wystartowały cykliczne spotkania „Mama spot”. To dzięki nim każda świeżo upieczona mama może bezpłatnie skorzystać z wiedzy specjalistów z różnych dziedzin i rozwiać nurtujące ją wątpliwości z zakresu żywienia, laktacji czy aktywności fizycznej.

Pierwsze spotkanie odbyło się w marcu i jego tematem przewodnim był powrót do formy po porodzie. Było gwarno i inspirująco – mamy dzieliły się swoimi doświadczeniami, sięgały po rady ekspertów – dr Barbary Piekło, dietetyczki ze Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia oraz trenerki personalnej Agnieszki Rzewnis. Tematyka była bardzo szeroka – specjalistki opowiadały o diecie mamy karmiącej, o wsparciu laktacyjnym, możliwościach bezpiecznego treningu i gubieniu zbędnych kilogramów. W czasie rozmów maluchy bawiły się w kąciku zabaw, a całość spotkania uświetnił pokaz kulinarny Justyny Porowskiej, autorki bloga „Smukłe widelce”, podczas którego powstały kolorowe kanapki z pasty buraczkowej i słonecznikowej, orzeźwiająca sałatka z kaszy i czekoladowe kulki w kokosie. Każda mama miała możliwość skosztowania zdrowych pyszności i wzięcia przepisów do domu.

Po dużym zainteresowaniu czas na kolejne spotkanie, tym razem w plenerze! Jego tematem będzie „Żywienie malucha – pierwsze 12 miesięcy”, a poprowadzą je dietetyk dr Barbara Piekło i mgr Józefa Kołodziej, Międzynarodowy Dyplomowany Konsultant Laktacyjny.

Spotkanie na charakter luźny i piknikowy – można zabrać ze sobą koce czy leżaczki 😊

MIEJSCE: Lisia Góra (niedaleko placu zabaw)

*jeżeli pogoda popsuje plany, spotkanie odbędzie się w Szpitalu Pro Familia

TERMIN: 20.04.2018 r., w godzinach: od 10:00 do 12:00

WSTĘP: bezpłatny

ZAPISY: dietetyk@pro-familia.pl

Serdecznie zapraszamy !

fot. Kamil Ozimek – OK. Creative Studio​

ReklamaReklamaJustyna Porowska
Jak nie gotuje, to robi zdjęcia. Kiedy nie robi zdjęć to pisze i prowadzi warsztaty kulinarne. Kocha podróże, dobre jedzenie i śmianie się do łez. Autorka bloga smuklewidelce.pl
http://www.poludniowapolska.pl

Podobne artykuły

Top
%d bloggers like this: