Jesteś tutaj
Home > Recenzje > WALENTYNKI Z FINAŁEM

WALENTYNKI Z FINAŁEM

Nowe oblicze Greya

„Nowe oblicze Greya” to już trzecia i ostatnia część miłosnych uniesień Anastasii i Christiana, na którą Was dziś walentynkowo zapraszam. Producenci odważnie kontynuują wątki z poprzednich części .Tym razem nawet panna Steele, stała się odważna i pyskata, twardo stąpając po ziemi. Wszystko po to by film wyglądał realnie mimo jej luksusowego życia z 30-letnim milionerem i by spełnić oczekiwania widzów. Dla fanek i fanów gorących scen zarezerwowano aż około 15 minut scen gorących, które niestety wypadły gorzej niż w poprzedniej części. Scenariusz przyniósł trywialne i przewidywalne zakończenie w postaci sakramentalnego „tak” wypowiedzianego w całkiem przyjemnym otoczeniu. By zapobiec totalnej sielance, reżyser przeplata ją ze scenami rodem z thrillerów. Wszystko po to, by widz był zadowolony.

Bo znów życie bohaterów kręci się wokół jachtów samolotów i drogich restauracji. Filmowi prócz widowiskowych zdjęć towarzyszy ponownie świetnie dobrana ścieżka dźwiękowa. Szkoda że tylko ścieżka. No może jeszcze gra aktorska Dakoty Johnson, która ogólnie wydaje się być dość przekonująca w przeciwieństwie do tytułowego głównego bohatera uzupełniającego elementy scenografii szczególnie w kwestii anatomii. Przez chwile mamy też złudzenie, że przyziemne problemy dotykają nawet milionerów. Sielankowej całości dopełnia końcowa scena państwa Grey z potomkami. Mamy więc pewność, że nic więcej się już nie wydarzy i że to ostatnia część serii no chyba że … poznamy dalsze losy państwa Grey gdy ktoś obliczy ile zarobi film. Jednak sakramentalna scena ślubu wyciśnie łzy wielu fankom Greya ,a o to przecież w filmach chodzi.

Małgorzata Kowalczyk

ReklamaReklamaMałgorzata Kowalczyk
Redaktor działu Styl Życia & Art. ... niepoprawna marzycielka, z wykształcenia marketingowiec z zamiłowania kinomaniak. Uwielbia naturę i wszystko co z nią związane - przyrodę, zdrowy tryb życia, uwielbia ciekawe przepisy. Kocha podróżować, najchętniej mieszkałaby w ciepłych krajach, może Chorwacja? bo klimat w Polsce jest dla niej zdecydowanie za zimny. Pochłania filmy - różne i dużo, każdy czegoś uczy.

Podobne artykuły

Top
%d bloggers like this: