Jesteś tutaj
Home > Co? Gdzie? Kiedy? > IV BIESZCZADZKI BIEG NARCIARSKI -TROPEM ŻUBRA 10 Lutego 2018

IV BIESZCZADZKI BIEG NARCIARSKI -TROPEM ŻUBRA 10 Lutego 2018

IV EDYCJA BIEGU TROPEM ŻUBRA Południowa Polska

Stowarzyszenie Bieszczadzkie Trasy Narciarskie i Nadleśnictwo Stuposiany oddało do użytku trasy do narciarstwa biegowego w miejscowości Muczne. Trasy te są profesjonalnie przygotowane dzięki ratrakowi z wyciskarką toru. W Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem jest również możliwość bezpłatnego wypożyczenia nart biegowych.

W czasie trwających ferii zimowych edukatorzy z Nadleśnictwa Stuposiany organizują codziennie bezpłatne zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Są one przeprowadzane w formie warsztatów tak, aby jak najbardziej zachęcić uczestników do bliższego kontaktu z naturą. Oprócz zajęć przy Centrum Promocji Leśnictwa jest pawilon wystawowy w którym znajduje się ekspozycja bieszczadzkiej fauny i flory. Centrum Promocji Leśnictwa oferuje również 80 miejsc noclegowych. W ośrodku znajduje się sala konferencyjna, sala edukacyjna, restauracja, siłownia, sauna (sucha i mokra) oraz jacuzzi.

Chcielibyśmy również z przyjemnością poinformować, że w dniu 10 lutego 2018 r., na trasach biegowych odbędzie się IV Bieszczadzki Bieg Narciarski „Tropem Żubra”. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Szczegóły i zapisy można znaleźć na stronie: www.muczne-biegowki.pl.

ReklamaReklamaSylwia Wojtowicz-Sander
Spontaniczna. Urodzona optymistka. Nie lubi utartych schematów i ustalonych reguł. Ceni wolność i indywidualność. Bardziej od wygodnej kanapy woli aktywny wypoczynek, najlepiej zimową porą w górskiej scenerii. Nawet w natłoku obowiązków znajdzie czas na małe espresso z przyjaciółką.
http://www.poludniowapolska.pl

Podobne artykuły

Top
%d bloggers like this: