Jesteś tutaj
Home > Recenzje > PODATEK OD MIŁOŚCI

PODATEK OD MIŁOŚCI

Zapraszam tym razem na lekką romantyczną komedię idealną na ferie. Intrygujący tytuł zachęca tym bardziej. Mimo iż film jak każda taka komedia oparty jest na pewnych schematach- naprawdę potrafi rozśmieszyć i rozbawić widza w każdym wieku. Bo taki właśnie jest temat- historia z życia ukazująca ludzkie problemy jednak przedstawiona w bardzo humorystycznym świetle.

Dzięki pomysłowi reżysera na fajny scenariusz poznajemy głównych bohaterów, śledzimy ich wątki z coraz większą ciekawością. Świetna obsada aktorska Domańska jako Klara- inspektor skarbowy oraz Damięcki jako Maniek -choach zapewnia wysoki poziom gry aktorskiej. Do grona aktorów dołączają jeszcze Gąsiorowska, Różczka, Popławska, wyśmienity Czernecki i Włosok, Zamachowski oraz wiele innych. Film ujmuje świetną muzyką, urokliwymi zdjęciami, ciepłymi klimatami wnętrz. Idealne połączenie dla każdego widza. Podatek od miłości to sprawnie zrealizowana produkcja, z genialną obsadą aktorską, która mimo schematu scenariusza oczaruje wszystkich dobrymi dialogami dostarczającymi świetnej rozrywki. I o to przecież chodzi! Więcej szczegółów już nie zdradzę. Bierzcie więc swoje żony znajomych koleżanki i wybierzcie się na duża dawkę pozytywnych emocji i humoru- gwarantuje Wam naprawdę dobrą zabawę!

Małgorzata Kowalczyk

ReklamaReklamaMałgorzata Kowalczyk
Redaktor działu Styl Życia & Art. ... niepoprawna marzycielka, z wykształcenia marketingowiec z zamiłowania kinomaniak. Uwielbia naturę i wszystko co z nią związane - przyrodę, zdrowy tryb życia, uwielbia ciekawe przepisy. Kocha podróżować, najchętniej mieszkałaby w ciepłych krajach, może Chorwacja? bo klimat w Polsce jest dla niej zdecydowanie za zimny. Pochłania filmy - różne i dużo, każdy czegoś uczy.

Podobne artykuły

Top
%d bloggers like this: