Jesteś tutaj
Home > Recenzje > GOTOWI NA WSZYSTKO EXTERMINATOR

GOTOWI NA WSZYSTKO EXTERMINATOR

gotowi na wszystko - portal Południowa Polska

Komedia Gotowi na wszystko Exterminator. Film w reżyserii Michała Rogalskiego, na podstawie książki „Kochanowo i okolice” Przemysława Jurka. Wstępnie można się zrazić reklamą, jednak po obejrzeniu wrażenia zmieniają się diametralnie.Jest to film o męskiej przyjaźni, czasem szorstkiej, o opóźnionym dorastaniu oraz artystycznych marzeniach.

Dawkę niezłego humoru gwarantuje doskonała obsada aktorska: Domagała, Żurawski, Czeczot, Rogucki, Lubos, Więdłocha, Hamkało, Kluźniak, Chabior i Karolak. Mimo, iż początkowo paczka dawnych przyjaciół z rezerwą odbudowuje swoje dawne relacje, w finale oglądamy triumf marzeń nad rzeczywistością- czyli to co w naszym życiu najważniejsze! Reżyser ciekawie ujął też obraz polskiej prowincji- czasem prymitywnej ale mającej finalnie coś ciekawego do zaoferowania. Na uwagę zasługuje też tło muzyczne oparte na prawdziwych hitach Mafii, TSA, Scorpions oraz wielu innych gwiazd. Te wszystkie elementy tworzą zwartą całość, która sprawia że wychodzimy z kina bogatsi o refleksję, że trzeba walczyć o marzenia, nawet gdy nie jest łatwo i na naszej drodze staje wiele przeszkód- jeśli chcemy możemy wszystko. A dawka pozytywnej energii filmowego akumulatora działa bardzo długo- przetestujcie sami- polecam!

Małgorzata Kowalczyk Megi

ReklamaReklamaMałgorzata Kowalczyk
Redaktor działu Styl Życia & Art. ... niepoprawna marzycielka, z wykształcenia marketingowiec z zamiłowania kinomaniak. Uwielbia naturę i wszystko co z nią związane - przyrodę, zdrowy tryb życia, uwielbia ciekawe przepisy. Kocha podróżować, najchętniej mieszkałaby w ciepłych krajach, może Chorwacja? bo klimat w Polsce jest dla niej zdecydowanie za zimny. Pochłania filmy - różne i dużo, każdy czegoś uczy.

Podobne artykuły

Top
%d bloggers like this: