Jesteś tutaj
Home > Oko na miasto > NIEZWYKŁE SPOTKANIE Z REGINĄ BRETT

NIEZWYKŁE SPOTKANIE Z REGINĄ BRETT

Regina Brett Justyna Porowska portal Południowa Polska

Dziś Galeria Rzeszów i tamtejszy Empik wypełnione były tłumem ludzi, ale nie z powodu zakupów lecz niezwykłego spotkania z amerykańską autorką bestsellerów. Regina Brett, to kochana na całym świecie pisarka i felietonistka. Autorka uwielbianych przez czytelników lekcji „Bóg nigdy nie mruga”, „Bóg zawsze znajdzie ci pracę”, „Jesteś cudem” oraz najnowszej książki „Kochaj” dzieli się z ludźmi błyskotliwymi felietonami i historiami ze swojego życia, które skłaniają do refleksji, uczą jak osiągnąć szczęście i spokój ducha. Regina naprawdę wie, o czym pisze. Książki te są bowiem zbiorem doświadczeń z jej życia, na które składały się trudne dzieciństwo, samotne wychowywanie córki, zmaganie z nowotworem piersi i wiele lat poszukiwania prawdziwej miłości. Początkowo jej lekcje ukazywały się w Internecie, jednak ich ogromna popularność skłoniła autorkę do wydania ich w formie książek, które do dziś zostały przetłumaczone na ponad 24 języki. Brett była także wielokrotnie nominowana do najbardziej prestiżowego dziennikarskiego wyróżnienia – nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu, a jako pisarka znalazła się na czele listy bestsellerowych autorów „New York Timesa”. Jej poradniki są bogatym źródłem inspiracji dla wszystkich, którzy szukają odmiany w życiu.

Choć spotkanie nie było długie, urzekające było w nim jedno. Reginę Brett otacza niezwykła aura szczęścia i miłości. Jest w niej tak dużo ciepła i dobroci, że spotkanie jej na żywo jest magicznym przeżyciem. Mimo napiętego grafiku (Regina odbywa trasę po ośmiu miastach Polski) z każdym fanem zamieniła słowo, podpisywała książki, miała czas na zdjęcie i każdego na pożegnanie przytulała, mówiąc dobre słowo lub błogosławiąc. W czasach kiedy ludzie mają dla siebie coraz mniej czasu i życzliwości to postawa godna podziwu, szczególnie wśród osób tak popularnych jak Regina Brett. I za to wielkie chapeau bas !

Justyna Porowska

ReklamaReklamaJustyna Porowska
Jak nie gotuje, to robi zdjęcia. Kiedy nie robi zdjęć to pisze i prowadzi warsztaty kulinarne. Kocha podróże, dobre jedzenie i śmianie się do łez. Autorka bloga smuklewidelce.pl
http://www.poludniowapolska.pl

Podobne artykuły

Top
%d bloggers like this: