Jesteś tutaj
Home > Co? Gdzie? Kiedy? > IZABELA TROJANOWSKA NA KONCERTOWEJ SCENIE LUKR JUŻ 24 LISTOPADA

IZABELA TROJANOWSKA NA KONCERTOWEJ SCENIE LUKR JUŻ 24 LISTOPADA

Izabela Trojanowska koncert klub Lukr portal Południowa Polska

„Wszystko, czego dziś chcę”, „Pieśń o cegle” czy „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, ,,Jestem Twoim grzechem” – tych hitów i wielu innych nie sposób nie znać! Swoimi rockowymi przebojami i barwnymi kostiumami Izabela Trojanowska rozświetlała smutne lata 80.
Makijaż, fryzury, ubranie… była ikoną tamtych czasów.
Jako aktorka najbardziej kojarzona jest z serialem „Klan”, w którym gra od 1997 roku. Izabela Trojanowska występowała na najważniejszych polskich festiwalach, na których wielokrotnie była też nagradzana. Współpracowała miedzy innymi z Budką Suflera, zespołem Mafia, Janem Borysewiczem ( autor muzyki na płycie ,,Na skos”), Tadeuszem Nalepą i wieloma innymi polskimi twórcami.
Gwiazda powróciła w tym roku w Wielkim stylu proponując nowy album ,,Na skos” i jednocześnie zaskoczyła wszystkich wspaniałą formą koncertową.
Dlatego czas na koncertową ucztę Izabeli Trojanowskiej w Rzeszowie!

Zapraszamy na znakomite wydarzenie muzyczne, które pozwoli przenieść się w fantastyczny świat muzyki jaką znamy z czasów lat 80-ych i nie tylko..! Nie zabraknie też najnowszych przebojów, takich jak „Skos”, czy „Posłańcy wszystkich burz”, pochodzących z nowej płyty Izabeli Trojanowskiej „Na Skos”

Koncert połączony będzie z imprezą andrzejkową z hitami lat 80,90-tych, ale nie tylko.

Bilety: www.lukr.club oraz w Sports BBQ w Millenium Hall (poziom 1). Przedsprzedaż: 30 zł (pierwsza pula), 40 zł (druga pula).

Otwarcie drzwi – godz. 19:30, start koncertu – godz. 21:00.

 

ReklamaReklamaPodobne artykuły

Top
%d bloggers like this: