Jesteś tutaj
Home > Sport i Turystyka > RADAWA – RODZINNY BIEG PO ZDROWIE

RADAWA – RODZINNY BIEG PO ZDROWIE

Bacówka Rada portal Południowa Polska Bieg po zdrowie

Radawa. To tu dzisiejszego poranka spotkało się 300 biegaczy z całego Podkarpacia i nie tylko. Pierwszy RODZINNY BIEG PO ZDROWIE zorganizowany przez Hotel Bacówka Radawa & Spa przyciągnął zarówno miłośników aktywnego trybu życia, pasjonatów biegania, jak i czołowych polskich sportowców .

Dla uczestników imprezy oprócz niezapomnianej atmosfery, dobrej organizacji oraz pogody na „zamówienie” gospodarze przygotowali bardzo wartościowe nagrody. Główna nagroda do zdobycia wyniosła 2000 zł. Nie zabrakło również motywacji dla uczniów, bowiem na szkołę, którą reprezentowała jak największa liczba uczestników czekał bon o wartości 1500 zł na zakup sprzętu sportowego.
Zgodnie zamysłem imprezy , nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych oraz osób niepełnosprawnych.
O godzinie 10:00 zieloną trasą Nordic Walking Park „Radawa” wystartowali najmłodsi, nieco później o 11:00 bieg dla dorosłych na dystansie 10 km trasą czerwoną oraz 3 km dla niepełnosprawnych drogą asfaltową.

… a kiedy wszyscy dotarli na metę rodzinny oraz zdrowotny charakter wydarzenia podkreślił wspólny poczęstunek przygotowany przez organizatorów.

Oprócz rywalizacji sportowej, gier i zabaw dla dzieci oraz pysznego poczęstunku uczestnicy imprezy mieli okazję spotkać się z gośćmi specjalnymi Piotrem Pogoniem, Mariuszem Giżyńskim oraz Małgorzatą Sobańską. Kto, (tak jak my) ma bystre oko, wśród znajomych twarzy dostrzegł również Matyldę Kowal oraz Ewę Ziembę. Nie zapominamy również o Agnieszce Hyży, która prowadziła całe wydarzenie.

Zawodnikom gratulujemy wytrwałości, a organizatorom pomysłu i podjęcia wyzwania. Choć wyniki i efekty nie zawsze idą w parze z zaangażowaniem oraz włożonym wysiłkiem – pamiętajmy, że podczas tego typu imprez liczy się przede wszystkim dobra zabawa i pozytywna energia, nawet jeśli coś poszło nie tak.
My zawsze polecamy zachować zdrowy rozsądek oraz uśmiech na twarzy.

Debiut RODZINNEGO BIEGU PO ZDROWIE uważamy za udany.

WYNIKI:
OPEN 10 km: http://timekeeper.pl/wp-content/uploads/OPEN-10km-5.pdf
Zwycięscy kategorii wiekowych 10 km: http://timekeeper.pl/wp-content/uploads/Zwyci%C4%99zcy-kateg.wiekowe-10km-1.pdf
3 km kategoria niepełnosprawni: http://timekeeper.pl/wp-content/uploads/OPEN-3km.pdf
1 km kategoria szkoły: http://timekeeper.pl/wp-content/uploads/1km-Wg.-kategorii-3.pdf

GALERIA ZDJĘĆ:
https://photos.google.com/share/AF1QipMBawWcx_cfy8G9o0hOhz4kQQ5hwa-2Jib6t0nTU6JLerBwnqPn4J4e76IbrKQkGA?key=UnktS2laRkVNaU0taWk1XzNSTFJsUklzVjFQd0J3

FILMY:

 

ReklamaReklamaPodobne artykuły

Top
%d bloggers like this: