Jesteś tutaj
Home > Co? Gdzie? Kiedy? > MAGDALENA WDOWICZ-WIERZBOWSKA (ZPAF) – TATA I PO PROSTU MĘŻA MI BRAKUJE W GALERII NIERZECZYWISTEJ RSF

MAGDALENA WDOWICZ-WIERZBOWSKA (ZPAF) – TATA I PO PROSTU MĘŻA MI BRAKUJE W GALERII NIERZECZYWISTEJ RSF

galeria Nierzeczywista wystawa Magdalena Wdowicz-Wierzbowska portal Południowa Polska

Zapraszamy serdecznie, w nietypowy dzień, bo w poniedziałek 2 października 2017r. na godz. 18:00 na dwie poruszające wystawy Pani Magdaleny Wdowicz-Wierzbowskiej.

W Galerii Nierzeczywistej zaprezentujemy dwa cykle „Tata” i „Po prostu męża mi brakuje. Spotkania z wdowami”.
Są do dwie oddzielne wystawy, jednak treść jednej wynika z drugiej. Już same tytuły są bardzo wymowne, a fotografie jeszcze bardziej uwypuklają temat zestawów. Temat przemijania, który dotyczy każdego z nas i radzenia sobie ze stratą bliskich nam osób. Warto przyjść na spotkanie z samą Autorką, która będzie gościć na otwarciu wystawy w poniedziałek 2 października. Podczas wernisażu, będzie można zakupić przepięknie wydany album, który towarzyszy wystawie „Po prostu męża mi brakuje. Spotkania w wdowami”. W albumie, fotografie w ciekawy sposób są połączone ze słowem, dzięki czemu możemy bardziej wniknąć w historie poszczególnych wdów. Wystawy były prezentowane, zarówno razem i jak oddzielnie w znaczących galeriach w naszym kraju, m.in: Galeria OBOK w Warszawie, Domek Romański w Toruniu, Galeria Gardzienice w Lublinie, BWA Kielce, Wozownia w Toruniu, Galeria Kazamaty w Warszawie, Galeria Muzeum Staszica w Pile, Galeria „Oranżeria” w Radzyniu Podlaskim. Tym bardziej cieszymy się, że na Podkarpaciu Autorka po raz pierwszy gościć będzie właśnie w naszej Galerii.

Wystawa została objęta patronatem Związku Polskich Artystów Fotografików.

ReklamaReklamaPodobne artykuły

Top
%d bloggers like this: