Jesteś tutaj
Home > Zdrowie & Smaki > PIĘKNA NA CO DZIEŃ

PIĘKNA NA CO DZIEŃ

Piękna na co dzień portal Południowa Polska Paul Ferro

Wczorajszy wieczór w Rzeszowie należał do stylowych Pań, które wzięły udział w pierwszej na Podkarpaciu branżowej konferencji ‚Piękna na co dzień’, skupionej na tematyce mody, zdrowia i urody. Impreza typowo kobieca, przyciągnęła ponad 200 uczestniczek. Organizatorzy, Marta Kwolek Make Up Artist, Stylistka – Sofii Socha, na czele z Pawłem Żelazo i marką Paul Ferro podjęli wyzwanie stworzenia forum, będącego połączeniem pokazów z praktyczną dawką wiedzy. Jak podkreślają gospodarze – pierwsza edycja konferencji miała charakter inauguracyjny, weryfikujący potrzebę inicjowania tego typu wydarzeń, jak również dopasowania kolejnych edycji do potrzeb Pań.
W wydarzeniu udział wzięli eksperci z dziedziny medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii, fryzjerstwa, wizażu oraz mody. Zainteresowane Panie mogły skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji, umówić się na wybrany zabieg oraz wypróbować profesjonalne marki kosmetyków. Pomysłodawcy dołożyli wszelkich starań, aby Kobiety tego wieczoru czuły się wyjątkowo. Już od progu Beata Dencikowska witała Panie piękną grą na fortepianie, a w czasie przerwy na kawę rozbrzmiewał Lejdis Quartet. Gościem specjalnym była dr n. med. Dalia Chrzanowska, wraz ze swoim zespołem kosmetologów, mgr Paulą Foryś oraz mgr Elżbietą Antosiewicz. Całość imprezy dopięli niezawodna prowadząca Katarzyna Szewerniak oraz Mariusz Baran profesjonalny fotograf, w którego obiektywie tym razem znalazły się uczestniczki eventu. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również oferty partnerów tj., Studio FIGURA Architektów 3a, Salonu Paryżanka – brafitting pod okiem Moniki Bardian, oraz Couleur Caramel Polska – linii Eko i Bio do pielęgnacji i make up.
Jak zapowiadają pomysłodawcy, teraz czas na podsumowanie i stworzenie kompleksowej oferty programu przyszłorocznej edycji. Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć. Zobaczcie sami jak było!

PołudniowaPolska.pl główny patron medialny.

Relacja: Sylwia Wojtowicz-Sander
Zdjęcia i video: Roman Pakuła

Link do większej galerii: https://photos.app.goo.gl/ObtUU288Z1ig9DQj2

 

ReklamaReklamaSylwia Wojtowicz-Sander
Spontaniczna. Urodzona optymistka. Nie lubi utartych schematów i ustalonych reguł. Ceni wolność i indywidualność. Bardziej od wygodnej kanapy woli aktywny wypoczynek, najlepiej zimową porą w górskiej scenerii. Nawet w natłoku obowiązków znajdzie czas na małe espresso z przyjaciółką.
http://www.poludniowapolska.pl

Podobne artykuły

Top
%d bloggers like this: