Jesteś tutaj
Home > Styl Życia & Art > POSZUKIWANE SĄ PROJEKTY DO DRUGIEJ TURY AKCELERACJI RZESZÓW STARTUP AKCELERATOR

POSZUKIWANE SĄ PROJEKTY DO DRUGIEJ TURY AKCELERACJI RZESZÓW STARTUP AKCELERATOR

Startup Akcelerator Rzeszów portal Południowa Polska Kwadrat

Poszukiwane są projekty do drugiej tury akceleracji Rzeszów Startup Akcelerator. Udział w programie gwarantuje wsparcie mentoringowe ze specjalistami z różnych branży, które jest dostosowane do potrzeb uczestników. Nagrodą główną dla najlepiej rokującego projektu jest 10 000 PLN oraz 3 miesięczne wsparcie w realizacji startupu. Co więcej, akceleracja zakończona będzie DemoDay, który jest szansą na zaprezentowanie swojego pomysłu inwestorom, przedsiębiorcom, partnerom biznesowym oraz przedstawicielom urzędu miasta.

Rekrutacja trwa do 15 września poprzez stronę www.rzeszowstartup.pl/zgloszenia/.
Zapraszamy również na fanpage: www.facebook.com/RzeszowStartupAkcelerator/
__________________________________________________________________________________

Misją Rzeszów Startup Akcelerator jest zwiększenie konkurencyjności regionu miasta Rzeszowa poprzez rozwój innowacyjności mieszkańców, tworzenie przyjaznego otoczenia dla społeczności startupowej oraz wsparcie przedsiębiorczości zorientowanej na zaawansowane technologie.

Akcelerator zapewnia wysokiej jakości kompleksowe i skuteczne wsparcie dla młodych ludzi w celu realizacji pomysłów, tworzenia projektów i kreowania przyszłości. Dzięki działaniom akceleratora możliwe będzie wzmocnienie idei Smart City w Rzeszowie oraz działanie na rzecz pozyskania potencjalnych inwestorów. Chcemy potraktować miasto jako ogromne laboratorium do pracy dla projektodawców, umożliwić im ingerencję w infrastrukturę i współpracę z pomiędzy wydziałami miasta oraz umożliwić współpracę z Rzeszowskimi przedsiębiorstwami.

Kwadrat

Roman Pakuła

 

ReklamaReklamaPodobne artykuły

Top
%d bloggers like this: