Jesteś tutaj
Home > Oko na miasto > JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW

JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW

Zamojskie lato tym razem w obiektywie. 14 czerwca Dom Kultury przy ul. Partyzantów 13 w Zamościu zorganizował wernisaż Trzeciego Przeglądu Fotografii Zamojskiej, adresowany do osób zajmujących się fotografią zawodowo i amatorsko, niezależnie od wieku, doświadczenia i zainteresowań. Impreza odbyła się pod hasłem „Jeden obraz – wiele słów” i nie miała ograniczenia tematycznego. Na wystawie zaprezentowano 82 prace 59 autorów, zakwalifikowane z 210 spełniających warunki konkursu zdjęć 76 autorów. Jury III Przeglądu Fotografii Zamojskiej w składzie: Mieczysław Cybulski – przewodniczący Jury, AFRP, AFIAP, ZDFP, Prezes Fotoklubu RP; Stanisław Orłowski – Członek Honorowy Fotoklubu RP, Członek ZPAF; Henryk Szkutnik – Członek ZPAP; Waldemar Siatka -ADRP, Mirosław Chmiel – AFRP. :

– I nagrodę – Złoty medal Fotoklubu RP otrzymał Tadeusz Adamczuk za pracę „Prosta historia”.

– II nagrodę – Srebrny medal Fotoklubu RP przyznano Bogdanowi Cabajowi za pracę nr 1 bez tytułu.

– III nagroda – Brązowy medal Fotoklubu RP powędrował do Witolda Miąsika za pracę „Kierunek”.

Cieszy fakt, iż wśród laureatów jest wiele młodych osób, które interesują się fotografią. Prace są bardzo różnorodne, począwszy od krajobrazów, poprzez portrety, skończywszy na architekturze w technice kolorowej i czarno-białej. Wystawę można oglądać do końca lipca. Warto się wybrać, naprawdę polecam.

Małgorzata Kowalczyk

 

ReklamaMałgorzata Kowalczyk
Redaktor działu Styl Życia & Art. ... niepoprawna marzycielka, z wykształcenia marketingowiec z zamiłowania kinomaniak. Uwielbia naturę i wszystko co z nią związane - przyrodę, zdrowy tryb życia, uwielbia ciekawe przepisy. Kocha podróżować, najchętniej mieszkałaby w ciepłych krajach, może Chorwacja? bo klimat w Polsce jest dla niej zdecydowanie za zimny. Pochłania filmy - różne i dużo, każdy czegoś uczy.

Podobne artykuły

Top
%d bloggers like this: