Jesteś tutaj
Home > Sport i Turystyka > PODSUMOWANIE AKCJI DZIELNYCH DYNOWIAN „PRZEZ POLSKĘ DLA SERCA I KRWI”

PODSUMOWANIE AKCJI DZIELNYCH DYNOWIAN „PRZEZ POLSKĘ DLA SERCA I KRWI”

1 lipca Sławomir Hadro i Łukasz Domin wyruszyli z Krynicy Morskiej, by w 9 dni przebiec 733 km z północy na południe Polski. Sławek zachęcał do oddawania krwi, a Łukasz zachęcał do zbierania środków na leczenie chorego serca Kacperka Słabego.

Zależało nam na tym, aby o naszej akcji dowiedziało się jak najwięcej osób, by mogło wesprzeć nasze działania. Dzisiaj możemy powiedzieć, że akcja przyniosła spodziewane rezultaty, w której macie Państwo swój udział. Inicjatywa krwiodawstwa nie została jeszcze ostatecznie podsumowana, ale wiemy na pewno, że krew oddało ponad 150 osób. Sprawna zbiórka na leczenie chorego Kacperka znacznie przekroczyła nasze oczekiwania – zebrana kwota w chwili obecnej to 27 800 zł. Cała akcja była szczegółowo relacjonowana na stronie: www.facebook.com/przezPolskedlaSercaiKrwi.

Małgorzata Gałda

ReklamaMałgorzata Gałda
Redaktor działu Turystyka i Sport - Domorosła kucharka, turystka, społecznik i wolontariusz. Za sprawą Taty –miłośniczka sportów wszelakich. Wakeborder - Amator, przez duże A. Bywa trenerką Jogi Śmiechu. Otwarty umysł. Niepokorny duch. Wieczne dziecko. Marzycielka.
http://www.poludniowapolska.pl

Podobne artykuły

Top
%d bloggers like this: