Jesteś tutaj
Home > Co? Gdzie? Kiedy? > III EDYCJA BEZPŁATNEJ NAUKI JĘZYKA WŁOSKIEGO – OD 6-GO LIPCA, O GODZ.18.00 W ITALIA DA BERE

III EDYCJA BEZPŁATNEJ NAUKI JĘZYKA WŁOSKIEGO – OD 6-GO LIPCA, O GODZ.18.00 W ITALIA DA BERE

Bello Mondo Italiano portal Południowa Polska

Cykl 12-spotkań BMI – Bello Mondo Italiano to już III Edycja włosko-polskiego kursu językowego, gdzie za darmo nauczysz się języka włoskiego od podstaw a dodatkowo zapoznasz się z kulturą Włoch i coś więcej? TAK > TAK > TAK –> rozszerzysz swoje możliwości rozwoju w prosty i łatwy sposób.

O czym będzie na pierwszym spotkaniu III edycji?
– Pierwsze kroki = Powtórzenie dotychczasowego materiału.
– Dyskusja – pytania – sugestie
– Przyjemności gamingowe.

Język włoski jest czwartym językiem świata, który pomaga zarówno w komunikacji, biznesie, kulturze jak i zwykłych relacjach międzyludzkich. Chcemy zwrócić uwagę na to, że kształcenie językowe jest bardzo istotnym aspektem życia każdego z Nas.

Wystarczy przyjść z dobrym humorem i korzystać z przekazywanej wiedzy, w prosty i jasny sposób, który sprawia przyjemność a ponadto ułatwia odnalezienie się na Półwyspie Apenińskim i nie tylko.

Cykl warsztatów obejmuje 12 #BEZPŁATNYCH spotkań – zawsze w #czwartek o 18.00 w iście włoskiej atmosferze restauracji #Italia #da #bere (Rynek 25 w Rzeszowie), gdzie uczestnicy mogą dodatkowo skorzystać ze sposobności prowadzenia konwersacji w języku włoskim z rodowitymi Włochami i Włoszkami! We wszystkich rozmowach można skorzystać z pomocy prowadzącej, założycielki i pomysłodawczyni inicjatywy BMI, Beaty Dencikowskiej – rodowitej rzeszowianki, certyfikowanej tłumaczki, łączącej wiele pasji muzyczno-technologiczno-językowych w jedność: m.in, śpiewaczki, pianistki, dyrygentki, pasjonatki wędrówek po świecie i miłośniczki nowych kultur oraz nowinek technologicznych, mającej w sobie domieszkę włoskiej krwi (choć nie tylko, również błękitnej niemiecko-austryjackiej).

Podczas spotkań będzie można zadawać pytania lub wcześniej przygotować własne sugestie dt. oczekiwań w ramach nauki podczas kolejnych etapów dzięki portalowi BMI (Bello Mondo Italiano) – jakie tematy są najbardziej oczekiwane, itd.

Pamiętajcie o tym, że Naszym przyjacielem jest, kto? Proste:
– Pan Przyjazna Atmosfera
– Pan zeszyt/notatnik
– Pan długopis/pióro
Kochani – zarezerwujcie czas 6 lipca 2017r. o godz. 18.00!
Czekamy na Was z sercem na dłoni! :)W razie jakiejkolwiek niedyspozycjności lub nieobecności będzie można nadrobić zaległości dzięki prezentowanym materiałom na portalu FB oraz Youtube.
Zaprasza gościnnie
Beata Dencikowska
ReklamaPodobne artykuły

Top
%d bloggers like this: