Jesteś tutaj
Home > Co? Gdzie? Kiedy? > Galeria DWA PLANY – nowa przestrzeń kultury „Tribute to Colours”

Galeria DWA PLANY – nowa przestrzeń kultury „Tribute to Colours”

Galeria DWA PLANY – nowa przestrzeń kultury, której celem jest promowanie autorskiej fotografii z naciskiem na niebanalną tematykę, walory wizualne oraz sugestywną formę i estetykę obrazu zaprasza wszystkich dla, których fotografia jest czymś więcej, niż wyłącznie sposobem na prostą komunikację z otoczeniem.

Już za niespełna trzy tygodnie, we wtorek 25 kwietnia 2017 roku o godzinie 19:00 – po raz pierwszy w Rzeszowie – w nowo powstałej Galerii DWA PLANY odbędzie się wernisaż wystawy fotografii “Tribute to Colours“ autorstwa znakomitego polskiego fotografa Tomka Sikory. Prace artysty to bez wątpienia wizualna uczta dla oka, pokazująca magiczny świat i potęgę koloru.

Tribute to Colours

Kolory to najpiękniejszy wynalazek stwórcy tego świata. Różnorodność barw przyrody i ludzi daje nam poczucie przebywania w raju.
Przejęty rosnącą ksenofobią i strachem przed innymi kulturami z jednej strony i zachwycony niezwykle jaskrawą i graficzną kolekcją ubrań inspirowanych Afryką autorstwa Chi-Chi Ude z drugiej strony, zebrałem grupę ludzi, z którą stworzyliśmy tę wystawę dedykowaną potędze koloru. Powstały piękne, plastyczne i kolorowe obrazy, które dedykuję wszystkim, i tym otwartym na świat i tym, którzy się go boją, bo go jeszcze nie znają.

Nie bójmy się różnorodności. A wszystkim współtwórcom dziękuję z całego serca.

Tomek Sikora

Dla projektu Galerii DWA PLANY inauguracja działalności taką wystawą, z osobistym udziałem Artysty tej rangi to niewątpliwie zaszczyt i zarazem olbrzymie wyróżnienie już na samym początku działalności. A dla wszystkich gości i uczestników wernisażu to bez wątpienia niezwykła szansa na wizualną wyprawę w magiczny świat barw – w towarzystwie samego Autora.

Producent wystawy: FUJIFILM
Organizator: Galeria DWA PLANY, ul. Krakowska 20 (C.H. NOWY ŚWIAT, Poziom +1)
Sponsor wernisażu: Pijalnia Wojkówka Rzeszów
Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Rzeszowa, Pan Tadeusz Ferenc
Patroni Medialni: Szeroki Kadr, Świat Obrazu, Polskie Radio Rzeszów, TVP Rzeszów, NOWINY, Nowiny24.pl, PołudniowaPolska.pl
Sponsor Galerii: Greinplast Sp. z o.o.
Wystawa potrwa do 16 maja 2017 roku. Wstęp wolny.

ReklamaReklamaPodobne artykuły

Top
%d bloggers like this: