Jesteś tutaj
Home > Styl Życia & Art > W podróży do wnętrza serc. 4 Pory RoQ

W podróży do wnętrza serc. 4 Pory RoQ

4 Pory RoQ Południowa Polska

Mówi się o nich, że na scenie płyną w tym samym kierunku – ku sztuce, że są prawdziwi i nikogo nie naśladują. Ponoć są tacy, jakich ich widzimy i jak ich słyszymy. Ponoć cztery osoby w zespole są jak cztery pory roku, a każdy ich koncert, niezależnie od miejsca, to niezwykła wędrówka po krainie łagodności, opisanej na wskroś współczesną poezją i perfekcyjnym brzmieniem. Rzekomo Zespół 4 Pory RoQ kocha grać.

Sprawdziliśmy… 7 kwietnia 2017 na scenie Jazz Roomu wystąpili przed rzeszowską publicznością. Zagrali całkiem nowe aranżacje utworów ze swojej debiutanckiej płyty „Collage” wydanej 2006 roku, jak również kawałki zapowiadające najnowszy albumu, nad którym aktualnie pracują. Należy przyznać, że wokalistka Ania Bobruś-Chołoty, swym głosem chwyciła za serca słuchaczy. Zabrała ich w liryczną podróż w głąb siebie, jednocześnie pozwalając zachwycić się trwającą chwilą.

Pory RoQ za sprawą swych kompozycji, umiejętności budowania nastroju oraz poetyckości przeplatającej się z autorskim jazzem są bezdyskusyjnie mistrzami swego gatunku, mistrzami słowa i dźwięku.

Tekst: Sylwia Wojtowicz-Sander

Fotorelacja: Grzegorz Bukała

ReklamaReklamaSylwia Wojtowicz-Sander
Spontaniczna. Urodzona optymistka. Nie lubi utartych schematów i ustalonych reguł. Ceni wolność i indywidualność. Bardziej od wygodnej kanapy woli aktywny wypoczynek, najlepiej zimową porą w górskiej scenerii. Nawet w natłoku obowiązków znajdzie czas na małe espresso z przyjaciółką.
http://www.poludniowapolska.pl

Podobne artykuły

Top
%d bloggers like this: