Jesteś tutaj
Home > Styl Życia & Art > Sztuka biznesu

Sztuka biznesu

Pamiętacie otwarcie Galerii Graffica dobrych kilka lat wstecz? Było to ważne wydarzenie, nie tylko na skalę miasta, ale i dla całego województwa podkarpackiego. Do Rzeszowa wkroczył wówczas wielki świat mody – namiastka ‚American dreams’. To tu pojawiły się pierwsze niedostępne w tej części polski znane marki i to tu przyjeżdżali mieszkańcy z całego regionu na weekendowy shopping. Z czasem Galeria stała się integralną częścią miasta, a określenie ‚pod Grafficą’ doskonale znaną, nie tylko rzeszowianom ale również przyjezdnym – pozycją geograficzną. Pojawienie się w stolicy podkarpacia takich gigantów jak Galeria Rzeszów czy Millenium Holl nieodwracalnie zepchnęło ją z pozycji lidera, a w kuluarach słychać było coraz częstsze głosy o rzekomych planach jej zamknięcia. Wydawało się, że definitywnie nie ma dla niej ratunku, a jej los jest przesądzony.

Tymczasem twórcy Galerii Graffica znaleźli dla niej lekarstwo – przekształcając ją w formę outletu wskrzesili drzemiący w niej potencjał, tworząc jednocześnie pierwszy tego typu punkt na mapie miasta. Wczoraj tj. 04.03.2017r. Graffica rozpoczęła swoją nową historię. Wydarzeniu towarzyszyło mnóstwo atrakcji, a gościem specjalnym była Natalia Siwiec.

Sylwia Wojtowicz-Sander

kontakt: redaktornaczelna@poludniowapolska.pl

ReklamaReklamaSylwia Wojtowicz-Sander
Spontaniczna. Urodzona optymistka. Nie lubi utartych schematów i ustalonych reguł. Ceni wolność i indywidualność. Bardziej od wygodnej kanapy woli aktywny wypoczynek, najlepiej zimową porą w górskiej scenerii. Nawet w natłoku obowiązków znajdzie czas na małe espresso z przyjaciółką.
http://www.poludniowapolska.pl

Podobne artykuły

Top
%d bloggers like this: