Jesteś tutaj
Home > Co? Gdzie? Kiedy? > Klub Świadomego Życia #7 – Rzeszów w KWADRACIE

Klub Świadomego Życia #7 – Rzeszów w KWADRACIE

PołudniwaPolaska.pl i Life Roods zaprasza na siódme spotkanie KLUBU ŚWIADOMEGO ŻYCIA!!

Prelegenci:
Justyna Skibińska – fizjoterapeutka, pedagog specjalny, nauczyciel dyplomowany; praktyk pracy z ciałem
„Masuję od 1998 roku. W swojej pracy staram się, wszystkimi znanymi sobie metodami osiągnąć jak najlepszy cel terapeutyczny – w profilaktyce bólu, bólach chronicznych, bólu o podłożu emocjonalnym, w przypadku przewlekłego zmęczenia, depresji itp., w bólach o niewyjaśnionej etiologii. Lubię pracować z człowiekiem jako całością. Na co dzień pracuję z pacjentami neurologicznymi w szkole specjalnej oraz prowadzę swój gabinet. Mój kolejny konik to także praca z osobami z autyzmem, a także wpływ samego dotyku na człowieka jako całość, stąd pomysł stworzenia „Czadu” czyli Centrum Zastępowania Agresji Dotykiem oraz warsztatów edukacyjno- terapeutycznych „Dlaczego Dotyk”. Ukończyłam cykl szkoleń z terapii czaszkowo-krzyżowej w ujęciu biodynamicznym, jogiczny masaż tajski w Polsce, Belgradzie i Tajlandii, metodę NDT Bobath dla dorosłych, a także szereg szkoleń z terapii tkanek miękkich wg koncepcji „ Taśm anatomicznych” Toma Meyersa ( tzw. Masaż mięśniowo-powięziowy ). Ciągle szukam w swojej pracy metod, które uczą patrzeć na człowieka jako na całość, choć i tak wychodzę z założenia, że naprawdę doprowadza do zmian tylko uważny dotyk z intencją i prawdziwa Obecność.
Oprócz zabiegów z konkretnych metod proponuję Państwu własną autorską metodę.

Zabieg ten to połączenie tego wszystkiego czego dane nam było w życiu doświadczyć na kursach, szkoleniach, na sobie, w życiu. Tu wiedza (oparta na najnowszych metodach fizjoterapii, masażu powięziowego, elementach ma-uri, lomi-lomi, masażu tajskiego, terapii czaszkowo-krzyżowej, elementach masażu peloha) bardzo mocno łączy się z intuicją.
Po wielu latach pracy czuję i widzę jak bardzo ciało z którym pracujemy „podpowiada”, co robić.
Pracuję na wielu poziomach.
• Ze strukturą ciała ( tzn . wszelkimi zaburzeniami typu skoliozy itp),
• z diagnozami, z którymi medycyna zachodu nie bardzo może jeszcze dać sobie rady
• z bólami niewyjaśnionego pochodzenia wszelkiego typu ( bóle głowy, kręgosłupa, stóp, kolan itp.)
• z emocjami w ciele, ponieważ ciało ma pamięć i nie rozróżnia czy urazy są np. mechaniczne czy to wszelkiego rodzaju traumy emocjonalne,
• z umysłem i myślami bo to one często tworzą niepotrzebne blokady w ciele kiedy człowiek np. za bardzo się martwi, działa według schematów wyniesionych często jeszcze z domu i nie może pójść dalej tam, gdzie chciałby, bo czuje się jakby „ coś go trzymało”
• z Duchem bo wszystko co robię, robię z Miłością, Uważnością i Radością bo tylko taka Obecność może zmieniać i prowadzić często do ponownego odkrycia, że Wielki Duch cokolwiek dla kogo to oznacza naprawdę mieszka w każdym z Nas.”

Paulina Kawa – trenerka jogi śmiechu i zdrowia, propaguje świadoma profilaktykę zdrowia, autorka bloga www.liferoots.pl, pomysłodawczyni organizacji Life Roots i Klubu Świadomego Życia, współtworzy projekt praktycznych warsztatów kulinarnych. Ambasadorka Zdrowia Kampanii Żyję Świadomie oraz członek Polskiej Akademii Zdrowia w Katedrze ds. Edukacji Społecznej na rzecz Zdrowia. Kocha podróże, które są ogromną dawką inspiracji.

„Przez kilka tygodni podróżowałam po Indiach z radością i śmiechem. Podczas poniedziałkowego spotkania zdradzę indyjskie sekrety dobrego samopoczucia i zdrowia! Opowiem o pikantnej indyjskiej kuchni i sposobie na rozpoczęcie dnia z pozytywną energią!”

Kiedy? 6 marca 2017 r.
Czas: 18:00
Miejsce: Kwadrat, ul. Piotra Bardowskiego 4
Cena: 20 zł
BILETY DOSTĘPNE NA: http://liferoots.pl/produkt/spotkanie-klubu-swiadomego-zycia/

(Dochód z biletów jest przeznaczony na pokrycie kosztów spotkania, spraw organizacyjnych i logistycznych oraz poczęstunek.)

W trakcie spotkania odbędzie się losowanie upominków od naszych partnerów.
Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji. Ograniczona liczba miejsc.

 

Roman Pakuła

kontakt: rp@poludniowapolska.pl

ReklamaReklamaPodobne artykuły

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: