Jesteś tutaj
Home > Styl Życia & Art > Na czerwone spodnie nigdy nie jest za późno

Na czerwone spodnie nigdy nie jest za późno

Na czerwone spodnie nigdy nie jest za późno

Na czerwone spodnie nigdy nie jest za późno
O marzeniach, odwadze, motywacji, pokonywaniu własnych słabości, a przede wszystkim o życiu tu i teraz, według własnych zasad, wbrew temu co powiedzą inni, dyskutowały niezwykłe kobiety z wyjątkowymi prelegentkami: Krystyną Leśniak – Moczuk, Patricią Mitro oraz gościem specjalnym, Krystyną Mazurówną- jedną z najbardziej aktywnych i barwnych artystek polskiej i zagranicznej sceny.

W ramach akcji „Masz Głos” w dniu wczorajszym w rzeszowskim teatrze „Maska” odbyło się spotkanie oraz premiera filmu dokumentalnego pt.: „Założę czerwone spodnie” dedykowane paniom po 60 roku życia. Celem eventu było zainspirowanie seniorek do realizacji własnych planów i pragnień, które często zostają zepchnięte na drugi plan ze względu na wiek, „bo babci nie wypada”. Poruszono także problem wykluczenia społecznego oraz ograniczeń technologicznych będących efektem stereotypowego myślenia. Ponadto fundacja „Rudek” przypomniała Paniom o konieczności prowadzenia profilaktyki zdrowotnej, natomiast Kinga Dudzińska – Główna Dyrektor Sprzedaży „Mary Kay Polska” uzupełniała spotkanie poruszając ponadpokoleniową tematykę pielęgnacji urody, dodatkowo przybliżyła seniorkom historię Mary Kay jednocześnie podkreślając, iż na przedsiębiorczość nigdy nie jest za późno. W Atelier Teatru wszystkie kobiety miały możliwość przeprowadzenia bezpłatnego komputerowego badania wzroku, które wykonał Salon Optyczny Doktor Marchewka z Rzeszowa.
Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem. Pokazała, iż kobiety dojrzałe pragną funkcjonować w społeczeństwie nie tylko w roli staruszki wychowującej wnuki, ale również jako bohaterki innych scenariuszy.

Sylwia Wojtowicz-Sander

ReklamaReklamaSylwia Wojtowicz-Sander
Spontaniczna. Urodzona optymistka. Nie lubi utartych schematów i ustalonych reguł. Ceni wolność i indywidualność. Bardziej od wygodnej kanapy woli aktywny wypoczynek, najlepiej zimową porą w górskiej scenerii. Nawet w natłoku obowiązków znajdzie czas na małe espresso z przyjaciółką.
http://www.poludniowapolska.pl

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: