Jesteś tutaj
Home > Co? Gdzie? Kiedy? > TARGI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH G2A ARENA 27.02. 2017

TARGI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH G2A ARENA 27.02. 2017

TARGI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH:
to pierwsze tego typu wydarzenie w regionie wydarzenie związane ze społecznymi instytucjami, także z otoczenia biznesu – organizowane przez G2A ARENA.
Celem projektu jest prezentacja działań i praktyk instytucji pożytku publicznego i pomocy przez nie świadczonej.
Targi stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z ofertą polskich i międzynarodowych instytucji, realizujących założenia odpowiedzialności społecznej z różnych dziedzin życia oraz szansę na nawiązanie relacji z przedstawicielami świata biznesu, nauki i samorządów, którzy w odpowiedzialny sposób realizują misję niesienia pomocy. 

Hasłem przewodnim targów oraz konferencji jest: DAJ Z SIEBIE 100%, PRZEKAŻ 1 %.

– Chcemy zgromadzić fundacje, organizacje pozarządowe, organizacje pożytku publicznego – tak, aby mogły w jednym miejscu zaprezentować swoją działalność, zachęcić odwiedzających do przekazywania 1 % oraz promować prospołeczne inicjatywy – mówi Ewa Mackiewicz, organizator projektu.

Targom towarzyszy konferencja, na której chcemy poruszyć tematy związane z rozwojem organizacji pożytku publicznego, z pozyskiwaniem środków/ funduszy unijnych na organizacje pozarządowe a także chcemy zachęcić przedsiębiorców do spotkania i dyskusji na temat społecznej odpowiedzialności biznesu oraz porozmawiać o samej idei wolontariatu, sensie bezinteresownej pomocy.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do bezpłatnej stoisk, a także do uczestnictwa w konferencji i dyskusji na powyższe tematy.

Oczywiście wstęp na targi i na konferencję jest bezpłatny.

Przez organizację tego wydarzenia, chcemy pokazać ludzi  dobrej woli i takież organizacje – umożliwiamy im spotkanie, wymianę doświadczeń, a przede wszystkim chcemy pokazać, że jest ich bardzo wielu i promować ich szczytną działalność.

Zapisy na wydarzenie: G2aarena.pl/rejestracja.

ReklamaReklamaPodobne artykuły

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: