Jesteś tutaj
Home > Recenzje > … Autopsja Jane Doe

… Autopsja Jane Doe

Dziś zachęcę Was do innego rodzaju filmu – horroru. Film zrobiony jest bardzo ciekawie, a cała akcja dzieje się w rodzinnym prosektorium – realia amerykańskie, obejmuje zaledwie jeden wieczór. Mistrzowsko kręcone sceny wcale się nie dłużą ani nudzą, akcja posuwa się do przodu i z momentu na moment zaciekawia coraz bardziej. Poznajemy od podszewki pracę koronera gdyż tak nazywa się osoba zajmująca się wykonywaniem sekcji zwłok zawodowo. Głównym bohaterami są ojciec wraz z synem prowadzący prosektorium. Wątek rozkręca się gdy stanowy policjant przywozi zwłoki młodej dziewczyny znalezione na miejscu zbrodni. I tu zaczynają dziać się rzeczy dziwne – już tylko dla smakoszy horrorów, nadprzyrodzone zjawiska, niewytłumaczalne zdarzenia itp. Gdyż dziewczyna okazuje się być nie zwyczajną dziewczyną tylko…
Nie zdradzę wszystkich szczegółów by zachęcić do sięgnięcia po film. Scenarzyści zadbali też o wszystkie drobne szczegóły akcji,  jak muzyka,  światło, efekty specjalne, skąd jego wymiar realistyczny jest wręcz namacalny, żywy. Może po obejrzeniu pozostaje mały niedosyt urwaną akcją, jednak cały film świetnie go rekompensuje.
Polecam naprawdę warto choćby dla niesamowitych zdjęć. Tym razem Anglicy nakręcili całkiem przyzwoite kino.

Megi


Megi Poludniowa Polska Megi
kontakt: megi@poludniwapolska.pl

 

 

 

 


ReklamaReklamaMałgorzata Kowalczyk
Redaktor działu Styl Życia & Art. ... niepoprawna marzycielka, z wykształcenia marketingowiec z zamiłowania kinomaniak. Uwielbia naturę i wszystko co z nią związane - przyrodę, zdrowy tryb życia, uwielbia ciekawe przepisy. Kocha podróżować, najchętniej mieszkałaby w ciepłych krajach, może Chorwacja? bo klimat w Polsce jest dla niej zdecydowanie za zimny. Pochłania filmy - różne i dużo, każdy czegoś uczy.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: