Jesteś tutaj
Home > Sport i Turystyka > Pozytywnie nakręceni na punkcie dwóch kółek

Pozytywnie nakręceni na punkcie dwóch kółek

Sralpe Południowa Polska

 Pasjonaci sportu do dwóch kółek mają swoje miejsce – Sralpe Polska

“Sralpe to nie miejsce, to stan umysłu”- pod takim hasłem  zainaugurowano oficjalne uruchomienie portalu www.sralpe.pl – ogólnopolskiej społeczności pozytywnie nakręconych na punkcie dwóch kółek – pasjonatów kolarstwa,
w każdej postaci.
Zawodowcy i amatorzy, znani i lubiani, a przede wszystkim aktywni, przedsiębiorczy ludzie – sportu, biznesu, życia – mają od niedawna swoje miejsce. Miejsce, w którym promuje, pokazuje i docenia się człowieka czynu, pasji i  wartości, które inspirują i motywują innych, do aktywnego wypoczynku na dwóch kółkach, rowerowo. W dalszej kolejności stawia się na wynik.

„Motywacja poprzez zabawę, poprzez inspiracje, najlepsze przykłady szlachetnych ludzi, debaty i spotkania, wspólne inicjatywy – to coś, co wyróżnia przedsiębiorczy projekt “Sralpe Polska” mówi dla portalu Południowa Polska Jarosław Waśkiewicz, pomysłodawca, zapalony kolarz, redaktor naczelny Biznesu na fali i Prezes klubu Marka jest kobietą.

To więcej, niż społeczność, to więcej niż kolarstwo, to więcej niż zabawa. To stan umysłu,w którym promuje się najpiękniejsze wartości i aspekty sportu – kolarskiego sportu i ludzi za tym stojącymi! Od Pomorza, po Tatry.

„Będziemy pokazywać Was, nas- zwykłych ludzi, pasjonatów. Bo dla nas to Wy jesteście bohaterami. Aby pięknie łączyć pokolenia. Łączy nas przecież wspólna pasja- sport, rower, kolarstwo, niezależnie od miejsca, wizytówki, stanowiska i profesjonalizmu” – dodaje Jarosław Waśkiewicz

Informacje nt. inicjatywy znajdziecie również :
fb/SralpePolska
fb/Szefuńcio Sralpe Polska
www.sralpe.pl
zdjęcia: archiwum Sralpe Polska
Idalia Stochla


Idalia Stochla
Socjolog z wykształcenia, prywatnie mama 2 dzieci. Pisze z pasją, o pasji… Nie tylko tej kobiecej
www.imperiumsukcesu.pl
e-mail: imperiumsukcesu@op.pl

ReklamaReklamaPodobne artykuły

Top
%d bloggers like this: