Jesteś tutaj
Home > Co? Gdzie? Kiedy? > Warsztat: Mentalna transformacja – poczucie wartości

Warsztat: Mentalna transformacja – poczucie wartości

Mentalna transformacja - poczucie wartości

Zapraszamy na warsztat! 🙂 Tematem przewodnim nad którym będziemy pracować to poczucie wartości.

Joga śmiechu to wyjątkowa praktyka, która łączy bezwarunkowy śmiech z oddechowymi ćwiczeniami. Jest to droga do budowania zdrowia i radości. Śmiech jest potężną dynamiczną energią, która może otworzyć naszą podświadomość, uwolnić tłumione uczucia i emocje.
Sesja jogi śmiechu pomoże Ci zrelaksować się i nabrać sił. Zmniejszy się również Twój poziom stresu, Twoja energia zwiększy się, co pozwoli Ci się bardziej skoncentrować i osiągnąć więcej w życiu.

Trening mentalny jest jednym z szybciej rozwijających się narzędzi do pracy z umysłem z uwagi na swoją skuteczność. Dziś jest obecny zarówno w środowisku sportowców, naukowców, terapeutów jak i ludzi biznesu. Polega głównie na zmianie sposobu myślenia i postrzegania. Potrafi również wpłynąć na fizyczność człowieka.
Wizualizacja to sposób na programowanie swojej podświadomości. Wykonana w odpowiedni sposób staje się potężnym narzędziem do wewnętrznej transformacji.

Kiedy?
23 listopada (środa), godzina 18:00 w Domu Polonii. Weź luźne ubranie i dobre chęci! 🙂

Koszt warsztatów to 30 zł płatne do 22 listopada, po tej dacie i w dniu spotkania 40 zł.

Zapisz się!

BILETY DOSTĘPNE NA: http://liferoots.pl/produkt/poczuciewartosci/ ‎

Wpłaty na konto z dopiskiem „warsztat”
31 1050 1562 1000 0092 1423 4081
LIFE ROOTS PAULINA KAWA
O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Liczba osób ograniczona!

Warsztat poprowadzą Paulina Kawa i Dariusz Wresiło

Paulina Kawa – Certyfikowana joginka śmiechu, trener, propaguje świadomą profilaktykę zdrowia i zdrowy styl życia. Prowadzi warsztaty kulinarne Poznaj Smak Zdrowia. Inspiruje innych do działania, zachęca do aktywności i poznawania siebie oraz odkrywania swojego potencjału. Prowadzi bloga. Więcej informacji: http://liferoots.pl/

Dariusz Wresiło – Trener mentalny i hipnoterapeuta certyfikowany przez Polski Instytut Hipnozy. Praktyk certyfikowany m.in. przez Dave Elman Hypnosis Instytute (DEHI). Pasjonat rozwoju mentalnego i twórca wielu autorskich nagrań do autohipnozy.
Więcej informacji: http://dariuszwresilo.pl/

Serdecznie Zapraszamy
Liczba miejsc ograniczona!

Kontakt: 668 849 248

ReklamaReklamaPodobne artykuły

Top
%d bloggers like this: