Jesteś tutaj
Home > Co? Gdzie? Kiedy? > Recital Zbigniewa Zamachowskiego, to koncert na podsumowanie 41 Zamojskiego Lata Teatralnego.

Recital Zbigniewa Zamachowskiego, to koncert na podsumowanie 41 Zamojskiego Lata Teatralnego.

Zbigniew Zamachowski

Recital Zbigniewa Zamachowskiego, to koncert na podsumowanie 41 Zamojskiego Lata Teatralnego, podziękowanie  dla sponsorów, partnerów za wsparcie, pomoc. Nie trzeba przedstawiać aktora tej klasy z ogromnym  talentem  aktorskim i muzycznym, urokiem osobistym oraz  poczuciem humoru. Aktor przedstawił własne utwory (między innymi „Credo życiowe”, „W małym miasteczku”) oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Wasowskiego, Przybory, Korcza, Nohavicy, Dębskiego, Satanowskiego, Stachury, Bukartyka. Wykonawca zaśpiewał również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena – “Zamach na MoCarta” oraz przebój radiowej “Trójki” – “Kobiety jak te kwiaty”. Artyście towarzyszył  pianista i kompozytor Roman Hudaszek. Całość interpretacji była znakomita. Perfekcyjna technika,  kultura wokalna i świetny kontakt z publicznością  sprawiły, że wrażenia z konkretu pozostaną niezapomniane, o czym świadczyły gromkie brawa oraz bisy w wykonaniu artystów.

Megi


Megi Poludniowa Polska Megi
kontakt: megi@poludniwapolska.pl

 

 

 

 


ReklamaReklamaMałgorzata Kowalczyk
Redaktor działu Styl Życia & Art. ... niepoprawna marzycielka, z wykształcenia marketingowiec z zamiłowania kinomaniak. Uwielbia naturę i wszystko co z nią związane - przyrodę, zdrowy tryb życia, uwielbia ciekawe przepisy. Kocha podróżować, najchętniej mieszkałaby w ciepłych krajach, może Chorwacja? bo klimat w Polsce jest dla niej zdecydowanie za zimny. Pochłania filmy - różne i dużo, każdy czegoś uczy.

Podobne artykuły

Top
%d bloggers like this: