Jesteś tutaj
Home > Recenzje > Film „Dziewczyna z pociągu” to mocne kino dla wytrzymałego widza

Film „Dziewczyna z pociągu” to mocne kino dla wytrzymałego widza

Film Dziewczyna z pociągu Megi

Film „Dziewczyna z pociągu” to mocne kino dla wytrzymałego widza. Decydując się na jego obejrzenie spodziewałam się mocnych wrażeń. W filmie wykreowana rzeczywistość pełna jest kłamstwa i obłudy. Ponadto sprawia ona wrażenie brudnej, a także zwyczajnie odpychającej. Jest niemal namacalna. Świat przedstawiony pozbawiony jest moralności, niestety coraz częściej to dzisiejsza rzeczywistość…. widzę obserwuje go, bo rozwój zdarzeń wciąga. Jednym z niezaprzeczalnych zalet filmu jest rola Rachel grana przez zachwycającą i  fenomenalną Emily Blunt, która nadaje swojej postaci niezbędnej głębi. Jest wielowymiarowa a jej uroda idealnie pasuje do granej roli, jest w niej coś magicznego. W jej grze widać pasję oraz duże zaangażowanie. Mimo trudnego scenariusza na kinowej sali panowała cisza, widzowie w skupieniu śledzili zawiłe losy głównej bohaterki uwikłanej w ludzkie tragedie.

W filmie są też momenty na wzruszenie i łzy, gdyż jesteśmy świadkami poruszającej historii o podupadłej na życiu kobiecie, próbującej odnaleźć na powrót sens w życiu i stanąć na nogi.
Mimo negatywnych komentarzy, to właśnie scenariusz pokazuje nam prawdziwą stronę życia, a losy bohaterki pozwalają się widzowi niejednokrotnie z nią identyfikować, na koniec wysuwając wniosek, że warto zawsze podnosić się z upadku i walczyć do końca.

Megi


Megi Poludniowa Polska Megi
kontakt: megi@poludniwapolska.pl

 

 

 

 


ReklamaReklamaMałgorzata Kowalczyk
Redaktor działu Styl Życia & Art. ... niepoprawna marzycielka, z wykształcenia marketingowiec z zamiłowania kinomaniak. Uwielbia naturę i wszystko co z nią związane - przyrodę, zdrowy tryb życia, uwielbia ciekawe przepisy. Kocha podróżować, najchętniej mieszkałaby w ciepłych krajach, może Chorwacja? bo klimat w Polsce jest dla niej zdecydowanie za zimny. Pochłania filmy - różne i dużo, każdy czegoś uczy.

Podobne artykuły

Top
%d bloggers like this: