Jesteś tutaj
Home > Co? Gdzie? Kiedy? > III edycji Ogólnopolskiej Nocy Szkoleń w Rzeszowie

III edycji Ogólnopolskiej Nocy Szkoleń w Rzeszowie

III edycji Ogólnopolskiej Nocy Szkoleń w Rzeszowie:

22.10.2016 r. o godz.18:00 w Rzeszowie wystartuje ogólnopolskie wydarzenie pn:„ Noc Szkoleń”.  Jego ideą jest lifelong learning czyli konieczność uczenia się przez całe życie.

Chętni w całej Polsce biorą udział w szkoleniach w tym samym czasie, w nocy (po zachodzie słońca). Dzięki edukacji nieformalnej będą uczyć się kreatywności, samodzielnego myślenia oraz odpowiedzialności za swój rozwój. Noc Szkoleń jest niecodziennym zaproszeniem dla każdego, kto chce być bardziej świadomy siebie i otaczającego go świata.

Szkolenia w Rzeszowie poprowadzą trenerzy, którzy zdobywali wiedzę i doświadczenie w praktyce biznesowej. W sobotę 22.10.2016 r. przekażą treści możliwe do zastosowania w praktyce.

A będą to :

1. Design Thinking – zaprojektuj swój biznes- poprowadzi Bożena Rumak; coach i trener biznesu (IBD Business School, IES, CFC Noble Manhattan Coaching), specjalizująca  się w realizacji projektów doradczych i szkoleniowych, związanych z coachingiem biznesowym, technikami innowacyjnego myślenia, wykorzystaniem narzędzi Design Thinking do realizacji pomysłów i projektów oraz modelowaniem i optymalizacją procesów biznesowych w organizacjach.

– w trakcie warsztatu będzie innowacyjnie o myśleniu wizualnym i mapie myśli, będzie mowa o barierach kreatywności i metodzie 5 Why, o cyfrowym doświadczeniu użytkownika.

2. Skuteczna strona w internecie, czyli jaka? – poprowadzi Agnieszka Malec – webdeveloper, webdesigner i copywriter, prowadząca mi.in  spotkania i szkolenia z zakresu marketingu internetowego, rozwoju biznesu i promocji własnego biznesu dla Klubu Przedsiębiorczych Mam w Krakowie.

– szkolenie dla każdego, kto myśli o założeniu strony www dla własnego biznesu lub ma już działającą stronę i chce się dowiedzieć czegoś nowego. Będzie też mowa o najczęstszych błędach popełnianych przy projektowaniu strony i ponoszonych kosztach.

3. 10 zasad skutecznej sprzedaży – poprowadzi Marzanna Nikliborc – trener sprzedaży, Life&Business coach, niezależny trener-konsultant, specjalizujący się w szkoleniach i doradztwie z zakresu sprzedaży oraz zarządzania, akredytowana Trenerka Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz absolwentka Szkoły Trenerów SUCCESS RESOURCES w Londynie oraz szkoły sprzedaży BTI SALES SCHOOL w Warszawie.

– uczestnicy warsztatów nauczą się jak świetnie radzić sobie z obiekcjami klientów, poznają trzy kluczowe zasady, które dzielą przeciętnego człowieka od człowieka sukcesu.

4. Własna firma i co dalej ? – poprowadzi Marcin Steciak- certyfikowany trener, coach, project manager, absolwent Politechnikii Rzeszowskiej, zdobywający doświadczenie jako  główny informatyk w Wyższej Szkole Prawa i Administracji  i firmie Tadmar SA oraz analityk w Asseco Poland SA.

– szkolenie przybliży uczestnikom praktyczne zagadnienia związane z założeniem i prowadzeniem własnej firmy.

5. Pierwsza pomoc przedmedyczna – poprowadzi pracujący w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie Bogusława Jacek – magister pielęgniarstwa oraz specjalista w dziedzinie medycyny ratunkowej.

– w trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak postępować w przypadku urazów (zadławienia, omdlenia, oparzenia, zatrucia, podczas wypadku samochodowego itp.), jak ocenić stan poszkodowanego, rozpoznawać ostrą niewydolność krążeniowo-oddechową czy udar.

6. Gremliny i spółka – przekonania odbierające wolność – poprowadzi prezes zarządu spółki „Kancelaria Spraw Urzędowych”  zajmującej się pozyskiwaniem i obsługą dotacji na rozwój osób fizycznych, małych i średnich firm Katarzyna Pacyna, działająca również  w Podkarpackiej Grupie Regionalnej IPMA w Rzeszowie.

– część teoretyczna będzie  związana z prezentacją tematu przekonań sabotujących, które przeszkadzają nam w życiu w wolności, część praktyczna  i warsztatowa ( dla chętnych ).

Organizatorem ogólnopolskiej Nocy Szkoleń jest Stowarzyszenie „ Absolwenci na walizkach”.

Partnerzy w Rzeszowie:  Centrum Usług Doradczych i Szkoleniowych prowadzone przez Bożenę Rumak – trenera biznesu i coacha oraz Imperium Sukcesu

Miejsce szkolenia: Rzeszów,  ul. Niedzielskiego 2 (budynek Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli).

Trzy szkolenia rozpoczną się o godz.18:00, kolejne o godz. 19:45.

Bilety na wydarzenie Nocy Szkoleń można nabyć na platformie Pozarządowy ekspert →  https://pozarzadowy.expert/anw/noc-szkolen-edycja-3/

Więcej również na  →     https://www.facebook.com/events/1088700971225341/

Idalia Stochla


Idalia Stochla
Socjolog z wykształcenia, prywatnie mama 2 dzieci. Pisze z pasją, o pasji… Nie tylko tej kobiecej
www.imperiumsukcesu.pl
e-mail: imperiumsukcesu@op.pl

ReklamaReklamaPodobne artykuły

Top
%d bloggers like this: