Jesteś tutaj
Home > Recenzje > „Na granicy” -recenzja.

„Na granicy” -recenzja.

Film Na granicy Południwa Polska Megi

Na granicy to film klasyczny dreszczowiec z ciekawą grą aktorską. Reżyser maluje kino grozy w spartańskich warunkach Bieszczadów zimą, gdzie dzieje się akcja filmu. Ojciec z dwoma synami przybywają do punktu straży granicznej, i zaczyna się walka z przemytnikami.
Na wyróżnienie zasługuje świetna rola Marcina Dorocńskiego, grającego rolę rannego przemytnika którego spotykają główni bohaterowie. Dwóch braci musiało natychmiast dorosnąć zderzając się z jego przestępczym życiem.

Film trochę mroczny, ciężki, skomplikowany, groźny przez kryminalne wątki rozgrywane w surowej scenerii gór. Poznajemy tajniki ludzkich zachowań w różnych sytuacjach, także nadwątlonych relacji rodzinnych ojca z synami. Kino emocjonalne i dramatyczne, mankamenty scenariusza równoważy dobra obsada aktorska, świetne zdjęcia oraz muzyka.

Megi


Megi Poludniowa Polska Megi
kontakt: megi@poludniwapolska.pl

 

 

 

 


ReklamaReklamaMałgorzata Kowalczyk
Redaktor działu Styl Życia & Art. ... niepoprawna marzycielka, z wykształcenia marketingowiec z zamiłowania kinomaniak. Uwielbia naturę i wszystko co z nią związane - przyrodę, zdrowy tryb życia, uwielbia ciekawe przepisy. Kocha podróżować, najchętniej mieszkałaby w ciepłych krajach, może Chorwacja? bo klimat w Polsce jest dla niej zdecydowanie za zimny. Pochłania filmy - różne i dużo, każdy czegoś uczy.

Podobne artykuły

Top
%d bloggers like this: