Jesteś tutaj
Home > Recenzje > Odwiedzając kiedyś Bieszczady trafiłam do Hotelu Solina SPA w Myczkowcach

Odwiedzając kiedyś Bieszczady trafiłam do Hotelu Solina SPA w Myczkowcach

hotel_solina_spa

Odwiedzając kiedyś Bieszczady trafiłam do Hotelu Solina SPA położonego w Myczkowcach nad malowniczym Jeziorem Solińskim. Hotel jest idealnym miejscem do odpoczynku, wyciszenia, spacerów. Posiada własny parking, duże przestronne wnętrze, różne typy pokojów  z łazienkami i balkonami, wyposażone w lodówkę telewizor telefon, klimatyzację, wifi, restauracje z bogatym menu z regionalnymi specjałami oraz szeroki wybór atrakcji umilających pobyt. Moją uwagę zwróciła kręgielnia oraz strefa SPA oraz
ciekawie zadaszony basen czynny w miesiącach letnich. To właśnie tu mogłam zrelaksować się w jacuzzi, skorzystać z basenu i zagrać w kręgle, by potem odpocząć w zaciszu wygodnego pokoju hotelowego i posilić się ciekawymi i smacznymi daniami serwowanymi przez restaurację. Po aktywnym wypoczynku wybrałam się zwiedzić okolice, bo naprawdę warto. Spacery podczas których mogłam podziwiać piękny zachód słońca, a także słynną zaporę solińską nie miałyby końca jednak kiedyś trzeba wrócić do Hotelu.
Oferta oczywiście zawiera także wypoczynek dla rodzin z małymi dziećmi, ponieważ posiada wszystko do tego niezbędne. Z ciekawostek, podziwiając ogromne jezioro warto wiedzieć ze jego powierzchnia wynosi 22 km2, jego głębokość to 60 m, elektrownia wodna ma moc 200 MW, długość linii brzegowej to 166 km, stąd też spacerowałam do woli 🙂 podziwiając liczne ośrodki turystyczne i rekreacyjne, położone wzdłuż brzegu. Jezioro gwarantuje cisze i spokój, gdyż  obowiązuje na nim zakaz używania silników
spalinowych, a także
cudowne widoki na uprawiających żeglarstwo i windsurfing. Dla chcących jeszcze więcej hotel oferuje liczne atrakcje zewnętrze jak wycieczki do okolicznych ciekawych miejsc, rejsy jachtem, aktywne imprezy sportowe. Polecam dla chcących odpocząć i  naładować swoje akumulatory.

Megi


Megi Poludniowa Polska Megi
kontakt: megi@poludniwapolska.pl

 

 

 

 


ReklamaReklamaMałgorzata Kowalczyk
Redaktor działu Styl Życia & Art. ... niepoprawna marzycielka, z wykształcenia marketingowiec z zamiłowania kinomaniak. Uwielbia naturę i wszystko co z nią związane - przyrodę, zdrowy tryb życia, uwielbia ciekawe przepisy. Kocha podróżować, najchętniej mieszkałaby w ciepłych krajach, może Chorwacja? bo klimat w Polsce jest dla niej zdecydowanie za zimny. Pochłania filmy - różne i dużo, każdy czegoś uczy.

Podobne artykuły

Top
%d bloggers like this: