Jesteś tutaj
Home > Recenzje > Z cyklu ciekawych miejsc i hoteli udało mi się odwiedzić hotel Rezydencja Alabaster

Z cyklu ciekawych miejsc i hoteli udało mi się odwiedzić hotel Rezydencja Alabaster

Hotel Rezydencja Alabaster

Z cyklu ciekawych miejsc i Hoteli udało mi się odwiedzić hotel Rezydencja Alabaster.
Miejsce zaskakuje swoimi walorami mimo położenia na obrzeżach miasta, pierwsze wrażenie -cisza, spokój, piękne otoczenie hotelu.
Duży wygodny parking gwarantował dostateczną ilość miejsc parkingowych. Wchodząc do środka spotkałam miła obsługę,  kojące pastelowe wnętrza sprawiły, że  od razu czułam iż z pewnością tu odpocznę. Po wyjściu z windy i skierowaniu się do pokoju, pierwsze wrażenia były zaskakująco pozytywne. Duże przestronne, elegancko wyposażone wnętrze zapewniały wszystko czego mogłam potrzebować, wygodne łóżka, komfortowa łazienka, klimatyzacja, bezpłatne wifi, telewizor, lodówka z barkiem, schodząc na dół kolejny raz pozytywnie zaskoczyła mnie miła restauracja z pysznymi posiłkami, fachową  kelnerską obsługą, jeśli chodzi o strefę relaksu do dyspozycji miałam także mały basen, saunę  i SPA, zapewniające wypoczynek po ciężkim dniu.

Dookoła hotelu kojąca ilość zieleni, w tym mojej ulubionej cudownej lawendy dającej relaks i odpędzenie, o czym miałam się okazje osobiście przekonać.

Dodatkowo plac zabaw dla dzieci i huśtawki pozwalają odpoczywać całym rodzinom, warto przyjechać, przekraczając bramę – dostałam gwarancje odpoczynku, spokoju, relaksu, z pewnością miejsce godne polecenia innym, gdy tylko nadarzy się okazja wrócę tu z pewnością.

Megi


Megi Poludniowa Polska Megi
kontakt: portal@poludniwapolska.pl

ReklamaReklamaPodobne artykuły

Top
%d bloggers like this: